Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Výtahem až do nebes a dál

Světový lídr v průmyslu výtahů a eskalátorů – společnost KONE dodá super výtahy do mrakodrapu Kingdom Tower (Věž království). Ta se s výškou přes jeden kilometr stane po dokončení nejvyšší budovou světa a trumfne tak nynější vysokou krásku Chalífovu věž v Dubaji se 160 patry.
Výtahem až do nebes a dál

Speciální nový typ lana UltraRome, který firma KONE vyvinula, přitom vyřeší celosvětový problém mrakodrapů. Dosavadní technologie umožňovaly zdviž jen do 500 metrů, kdežto nový typ lana tyto možnosti až zdvojnásobí. Proto padla volba dodavatele výtahů právě na finskou výtahovou firmu.

Neustálý rozvoj společnosti se žene dál vstříc inovacím pro porozumění zákazníkům a jejich potřebám. Základním stavebním kamenem KONE je modernizace výtahů, ale také stavba, opravy a servis eskalátorů i automatických dveří. Inovativní řešení pro stavbu a následný servis v kombinaci s historií, která sahá do dob vlády císaře rakouského Františka Josefa 1, zaručuje vysokou kvalitu a pevný standart práce.

KONE, a.s.

logo
Evropská 178
160 00 Praha 6

telefon: 212 345 400
e-mail: zakaznik.kone@kone.com

web: www.kone.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Na velikosti záleží - jak využitelné jsou nejvyšší budovy světa?

Na velikosti záleží - jak využitelné jsou nejvyšší budovy světa?

Rada pro vysoké budovy a městské prostředí (The Council on Tall Buildings and Urban Habitat, CTBUH), nezisková organizace sdružující profesionály z oblasti designu, konstrukce a provozu vysokých budov a rovněž výstavby „měst budoucnosti“, doznala od roku 1969, kdy byla založena, značných změn.

Největší Africký mrakodrap plánují v Maroku

Největší Africký mrakodrap plánují v Maroku

Trend výstavby výškových budov a mrakodrapů se nevyhne ani Africe. Dubajská společnost Middle East Development (MED) přislíbila zahájení prací v marocké Casablance na červen 2015. Dubajská inspirace super-vysokými budovami se ani v třímilionovém městě na pobřeží Atlantiku nezapře. Projekt Al Noor Tower, tedy Věže…

Nové mrakodrapy mění panorama New Yorku

Nové mrakodrapy mění panorama New Yorku

V bouřlivém městě New York nikdy nespí ani stavební firmy. Ostrov Manhattan mění tvář každým rokem. Dokončované dominanty se předhánějí v dosažené výšce, další se plánují nebo se již začínají stavět. Na podzim roku 2014 svět zaznamenal dvě klíčové události týkající se v současné době dvou nejvyšších věží New Yorku.

Evakuace výškových budov - problém, o kterém se raději nemluví

Evakuace výškových budov - problém, o kterém se raději nemluví

Nemusíme být právě fandové katastrofických filmů, jako je například Skleněné peklo (1974), abychom dospěli k poznání, že tradiční varianta „vertikální“ evakuace výškových budov se stává komplikovanou. I když se s rostoucí výškou mrakodrapů snaží architekti i sami stavitelé ve větší míře pracovat s žáruvzdornými…

Shard

Bitva o oblohu nad Londýnem

Poslední bitva o oblohu nad Londýnem se odehrála více než před sedmdesáti lety. Ta, která běží nyní, si sice nevyžádá oběti na životech, ale bude neméně dramatická. O život statisíců obyvatel metropole tu totiž jde pořád. Řešená otázka zní, jak se do kvality života Londýňanů promítají výškové budovy a mrakodrapy,…

Na návštěvě nejvyšších věží jižní polokoule

Na návštěvě nejvyšších věží jižní polokoule

První dvě nejvyšší věže jižní polokoule se nachází v novozélandském Auckladnu a v australské Sydney. V obou případech jde o neodmyslitelné součásti panoramat a lákavé turistické cíle obou velkoměst.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Střešní krytiny SATJAM jsou nyní za zvýhodněnou cenu a představují tak v době nevyzpytatelného vývoje inflace vhodnou investici. Zdroj: SATJAM s.r.o.

Akční nabídka střešních krytin SATJAM

Akční nabídka střešních krytin SATJAM

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA