REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Světová premiéra u lídra trhu v průmyslovém vytápění

Pod mottem „inteligentní účinnost“ představuje společnost Schwank své novinky topný systém tetraSchwank a novou aplikaci regulace vytápění.

Na letošním veletrhu ISH, společnost Schwank - jednička na trhu v energeticky úsporných infrazářičích pro průmyslové vytápění, téměř kompletně přepracovala a rozšířila sortiment produktů pro průmyslové využití ve znamení nové vyhlášky EnEV úspory energií. Výstavní program zahrnoval světlé i tmavé infrazářiče, teplovzdušné vytápění, kondenzační techniku, systémy rekuperace tepla a aplikace pro flexibilní regulaci vytápění.

Pod heslem „inteligentní účinnost“ – inteligentní řešení vytápění budoucnosti“, společnost Schwank představila své portfolio produktů pro průmyslové vytápění budoucnosti.

tetraSchwank: kondenzační technika zvyšující účinnost vytápění

TetraSchwank je kondenzační systém rekuperace tepla. TetraSchwank je přímo instalován do systému odvodu spalin tmavých infrazářičů Schwank a využívá energii obsaženou ve spalinách pomocí protiproudého ventilátoru podporovaného kondenzační technikou. Získané teplo je okamžitě navráceno do vytápěného prostoru haly. tetraSchwank také umožňuje přivádět a ohřívat čerstvý vzduch do prosotoru haly.

Nedávno byl realizován v Německu největší projekt postavený na systému rekuperace tepla právě s použitím technologie tetraSchwank. Projekt pro společnost Daimler AG využívá tmavé infrazářiče calorSchwank a kondenzační technologii tetraSchwank na ploše 79 000m².

Kontrola vytápění: inteligentní řízení a regulace

S novou aplikací „heatControl“ primárně šetříte čas. Aplikací lze ovládat infrazářiče Schwank. heatControl umožňuje uživatelům regulovat topný systém z libovolného místa na světě a být maximálně flexibilní. Podmínky jsou velmi snadné, stačí mít k dispozici mobilní telefon, žádné rozšíření regulátoru teploty není potřebné.

Systém je vyvinut speciálně pro infrazářiče společnosti Schwank a je zde možné nastavit několik programů vytápění. Je tedy možné kontrolovat, monitorovat i řídit vytápění prostorově oddělených hal či staveb pouze díky této aplikaci.

SCHWANK CZ, s.r.o.

logonám. Republiky 1
614 00 Brno

telefon: 545 211 530
e-mail: info@schwank.cz

web: www.schwank.cz/cz/home.html

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu ISH Frankfurt

FOTOGALERIE: Vytápění na veletrhu ISH ve Frankfurtu

FOTOGALERIE: Vytápění na veletrhu ISH ve Frankfurtu

Vytápění je jedním z hlavních témat veletrhu ISH a zároveň přehlídkou předních firem z oboru. Přenášíme vám výběr zajímavostí, které byly na veletrhu k vidění, ať už šlo o zajímavé výrobky nebo o ...

REKLAMA
REKLAMA