REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Nejhezčí stánky a zajímavosti z veletrhu vytápění, větrání a koupelen ISH 2017

ISH ve Frankfurtu patří mezi přední světové veletrhy v oboru vytápění, větrání, klimatizace, instalace a koupelnového vybavení. Z mezinárodního veletrhu čítajícího 11 hal si člověk přiveze řadu dojmů, některé se dají vyjádřit slovy, jiné je rychlejší vyjádřit obrazem. Přinášíme vám stručný foto výběr několika zajímavostí, které se daly potkat na ISH 2017.

Je otázka, nakolik je na podobných veletrzích adekvátní slovo „stánek“. V mnoha případech se jedná o expozici o velikosti několika stovek čtverečních metrů, která zahrnuje často i kino a restauraci. Ale nemusí to být jen velkolepá expozice, čím se firmy snaží zaujmout návštěvníky veletrhu. Krásná výzdoba, chytrý designový nápad a nebo dostatečně bizarní výrobek samy o sobě zvládnou přitáhnout dostatek pozornosti. První ochutnávka z redakční návštěvy veletrhu ve Frankfurtu nad Mohanem je tady, posuďte sami.

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

FOTOGALERIE: Koupelny na veletrhu ISH 2017 ve Frankfurtu

FOTOGALERIE: Koupelny na veletrhu ISH 2017 ve Frankfurtu

Jestliže na ISH 2017 byly stánky v oboru vytápění a větrání především futuristické, cílem stánků se sanitou bylo „být co nejkrásnější“. A opravdu se bylo na co dívat. Sanita, to bylo několik hal plných baterií, umyvadel, záchodů, van a všeho představitelného i nepředstavitelného koupelnového vybavení.

REKLAMA