REKLAMA

Nejhezčí stánky a zajímavosti z veletrhu vytápění, větrání a koupelen ISH 2017

ISH ve Frankfurtu patří mezi přední světové veletrhy v oboru vytápění, větrání, klimatizace, instalace a koupelnového vybavení. Z mezinárodního veletrhu čítajícího 11 hal si člověk přiveze řadu dojmů, některé se dají vyjádřit slovy, jiné je rychlejší vyjádřit obrazem. Přinášíme vám stručný foto výběr několika zajímavostí, které se daly potkat na ISH 2017.

Je otázka, nakolik je na podobných veletrzích adekvátní slovo „stánek“. V mnoha případech se jedná o expozici o velikosti několika stovek čtverečních metrů, která zahrnuje často i kino a restauraci. Ale nemusí to být jen velkolepá expozice, čím se firmy snaží zaujmout návštěvníky veletrhu. Krásná výzdoba, chytrý designový nápad a nebo dostatečně bizarní výrobek samy o sobě zvládnou přitáhnout dostatek pozornosti. První ochutnávka z redakční návštěvy veletrhu ve Frankfurtu nad Mohanem je tady, posuďte sami.

Sdílet / hodnotit tento článek

Z kategorie ISH Frankfurt si přečtěte

FOTOGALERIE: Vytápění na veletrhu ISH ve Frankfurtu

FOTOGALERIE: Vytápění na veletrhu ISH ve Frankfurtu

Vytápění je jedním z hlavních témat veletrhu ISH a zároveň přehlídkou předních firem z oboru. Přenášíme vám výběr zajímavostí, které byly na veletrhu k vidění, ať už šlo o zajímavé výrobky nebo o ...

JAK KOUPIT BYDLENÍ

Příručka Jak koupit bydlení

E-book: Příručka ZDARMA!

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist