REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Světové trendy koupelen se drží přírodních motivů s důrazem na praktičnost

Haly vystavující sanitární keramiku nebo vodovodní baterie patří na veletrhu ISH k těm vizuálně nejpoutavějším. Na stáncích leaderů v oboru sanitární keramiky jsme mohli vidět, že design se i nadále drží osvědčených přírodních motivů a důrazu na praktičnost.
Zdroj: redakce

Firma Laufen, která působí i na českém trhu zde veřejnosti představila hned dvě nové designové řady. Každou z nich navrhnul jiný designér, každá má odlišnou filosofii.

Designová řada ILBAGNOALESSI je na první pohled inspirována říčními oblázky a jedná se o prémiové výrobky pro náročné zákazníky. Oproti tomu řadou MEDA chce Laufen oslovit nejširší skupiny zákazníků především praktičností, sázkou na jednoduchost.

Ač jako v předchozích letech lze u výrobců najít barevná řešení zařizovacích předmětů, bílá jako symbol čistoty jim jednoznačně vládne.

Více zajímavých videí na estav.tvOn-line televize pro architekturu, stavbu a bydlení

Mezi výrobci vodovodních baterií vynikala tradičně značka Hansgrohe, na jejímž stánku mohli návštěvníci obdivovat i expozici baterií navržených světovými designéry, jako je například Philippe Starck.

Další velký vystavovatel na ISH – společnost Toto – pak vždy zaujme hlavně expozicí záchodů, které se postarají o veškerý váš komfort od uvítací hudby, osvětlení až po opláchnutí vodou a vysušení proudem vzduchu.

Ke koupelnovému vybavení bezpochyby patří i sprchové kouty. Sanswiss je oblíbenou značkou kvalitních sprchových koutů i na českém trhu, na novinky jsme se na stánku zeptali přímo zástupce společnosti Sanswiss pro Českou republiku Lukáše Koutského.

Z veletrhu ISH 2023 Zdroj: redakce

S udržením pořádku v koupelně pomůže koupelnový nábytek. Mnohdy v koupelnách není místa nazbyt, proto se hodí praktické úložné prostory pod umyvadly nebo za zrcadly. A že za zrcadlem se mohou skrývat i zcela jiné divy, jsme se přesvědčili na stánku české firmy Sanela, která svými výrobky cílí na veřejné či administrativní budovy.

Dalším pomocníkem pro správce budov ze sortimentu Sanela jsou vodovodní baterie, které dálkově umí hlásit svůj provozní stav, hlásit poruchy nebo spotřebu vody.

Veletrh ISH ve Frankfurtu nad Mohanem probíhal od 13. března do 17. března 2023. Další proběhne na stejném místě v roce 2025.

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu ISH Frankfurt

FOTOGALERIE: Vytápění na veletrhu ISH ve Frankfurtu

FOTOGALERIE: Vytápění na veletrhu ISH ve Frankfurtu

Vytápění je jedním z hlavních témat veletrhu ISH a zároveň přehlídkou předních firem z oboru. Přenášíme vám výběr zajímavostí, které byly na veletrhu k vidění, ať už šlo o zajímavé výrobky nebo o poutavou expozici.

Nejhezčí stánky a zajímavosti z veletrhu vytápění, větrání a koupelen ISH 2017

Nejhezčí stánky a zajímavosti z veletrhu vytápění, větrání a koupelen ISH 2017

ISH ve Frankfurtu patří mezi přední světové veletrhy v oboru vytápění, větrání, klimatizace, instalace a koupelnového vybavení. Z mezinárodního veletrhu čítajícího 11 hal si člověk přiveze řadu dojmů, některé se dají vyjádřit slovy, jiné je rychlejší vyjádřit obrazem. Přinášíme vám stručný foto výběr několika…

Nenechte si ujít užitečné informace ze světa stavebnictví

Nenechte si ujít užitečné informace ze světa stavebnictví

Stavíte rodinný dům? Rekonstruujete byt? Řešíte majetkové problémy se sousedem? Hledáte informace o dotacích na stavbu? Potřebujete inspiraci pro váš interiér? Na ESTAV.cz radí odborníci z praxe. Nenechte si utéct jejich články.

Prázdninová FOTOSOUTĚŽ: Design v interiéru

Prázdninová FOTOSOUTĚŽ: Design v interiéru

Na začátku prázdnin spustíme na Facebooku ESTAV.cz a TZB-info.cz pravidla fotosoutěže. Již teď vám můžeme prozradit, že cenou v soutěži budou mimo jiné vstupenky na Designblok 2015.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Střešní krytiny SATJAM jsou nyní za zvýhodněnou cenu a představují tak v době nevyzpytatelného vývoje inflace vhodnou investici. Zdroj: SATJAM s.r.o.

Akční nabídka střešních krytin SATJAM

Akční nabídka střešních krytin SATJAM

REKLAMA
REKLAMA