REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Intedoor na ISH Frankfurt 2015 – nejen o výrobě koupelnového nábytku

V oblasti koupelnového nábytku byla na březnovém veletrhu ISH oproti minulým rokům účast výrobců nebývale vysoká. O to víc nás těší, že Intedoor výrazně zaujal široké portfolio nových, perspektivních zákazníků a to jak co do struktury a velikosti zákazníků tak i šíře teritorií. Současně i velmi oceňujeme, že naši stávající zahraniční partneři s námi projednávali prohloubení a rozšíření dosavadní spolupráce.

Veletrh však nebyl jen o výrobě nábytku,kvalitě,spolehlivosti,rychlosti,servisu atp.to se už bere jako samozřejmost a navíc se jedná o finální produkt sloužící u konečných zákazníků v koupelně.

Obchodní partner očekává od veletrhu nový impuls v podobě technické inovace, designu, službě…, obecně řečeno něco čím se odliší od svojí konkurence. A zde Intedoor významně uspěl při světové premiéře a třech letech práce na vývoji software (3D konfigurátoru/plánovače) nábytku na míru navíc otestovanou velmi úspěšným on line zkušebním provozem u zákazníků v Německu (Garant Group) a v Česku a Slovensku (SIKO koupelny&kuchyně).

K možnosti nabídnout tuto novinku bylo nezbytné zajistit i specifické výrobní podmínky. Intedoor investoval v r. 2014 do nových prostor, strojů a zařízení přes 66 mil. Kč a vytvořil k tomuto potřebnou specializaci ve svých dvou výrobních závodech.

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu ISH Frankfurt

FOTOGALERIE: Vytápění na veletrhu ISH ve Frankfurtu

FOTOGALERIE: Vytápění na veletrhu ISH ve Frankfurtu

Vytápění je jedním z hlavních témat veletrhu ISH a zároveň přehlídkou předních firem z oboru. Přenášíme vám výběr zajímavostí, které byly na veletrhu k vidění, ať už šlo o zajímavé výrobky nebo o ...

REKLAMA
REKLAMA