Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Hydroizolační vrstvy pro všechny situace a prostory

Realizace hydroizolační vrstvy je nedílnou součástí skladeb, u kterých je základním požadavkem zamezit pronikání vlhkosti do podkladních vrstev.
Zdroj: Baumit
Zdroj: Baumit

Pro odizolování bazénů, balkonů či teras je určená jednosložková vysoce pružná stěrka Baumit Baumacol Protect, případně dvousložková varianta Baumit Baumacol Protect 2K. Pro hydroizolaci koupelen a sprchových koutů je vhodnou alternativou hydroizolační nátěr Baumit Baumacol Proof, který je díky své snadné zpracovatelnosti válečkem a nízké spotřebě velmi oblíben mezi zpracovateli.

Baumit, spol. s r.o.

logo
Průmyslová 1841
250 01 Brandýs nad Labem

telefon: 326 900 400
zelená linka: 800 100 540
e-mail: info@baumit.cz

web: baumit.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Baumit, spol. s r.o.

Baumit podlahy, silný a spolehlivý základ

Doba zrání výrobků řady Speed vždy závisí na okolních podmínkách. Především na teplotě a relativní vlhkosti vzduchu. Před zpracováním je nutné ověřit, že podklad není zmrzlý a že jeho vlhkost nepřekračuje povolenou hranici 3 %. Pak už jde práce s výrobky řady Speed určenými pro podlahy jako po…

Zdroj: Baumit, spol. s r.o.

Baumit FixBeton – kotevní beton pro rychlou betonáž

Spěcháte a potřebujete provést rychlou betonáž bez zvláštních statických nároků? Stavíte třeba nový plot nebo instalujete dopravní značku? Baumit FixBeton je pro podobné práce ideálním řešením.

Zdroj: Baumit, spol. s r.o.

Poslední šance zateplit dům za zvýhodněnou cenu je v září!

Už 30. září o půlnoci se brána k výhodným cenám definitivně uzavře. Využijte možnosti zateplit svůj dům výhodněji a snížit náklady na jeho vytápění až o 50 %. Technologie systému open zbavuje obytný prostor vlhkosti, aniž by dům ztrácel teplo. Je vhodný pro starší domy i novostavby…

Zdroj: Baumit

Jubilejní 20. ročník soutěže Fasáda roku je vyhlášen!

Jste nadšeni z pohledu na fasádu svého domu? Pak máte jedinečnou možnost přihlásit právě tento svůj projekt do soutěže Fasáda roku 2023, ve které je odměnou nejen 50 000 korun, ale také cena v podobě umělecké sošky Fasádea.

Zdroj: Baumit

Fasádní studio s tisíci barevnými odstíny v novém kompetenčním centru

Potřebujete poradit s výběrem odstínu pro Vaši fasádu? Nejste si jisti svou volbou? Přijďte si vybrat z tisíce fyzických vzorků základních struktur v odstínech Baumit Life nebo úžasných kreativních technik do nového kompetenčního centra v Brandýse nad Labem.

Zdroj: Baumit

Baumit NHL – bezcementové výrobky: Historie zachovaná pro budoucnost

Bezcementové materiály na bázi přirozeného hydraulického vápna NHL – Natural Hydraulic Lime si získávají velkou oblibu nejen v oblasti historických budov a památkové péče, a to zejména díky svému přírodnímu původu, protiplísňovým účinkům, dobrému odvodu vzdušné vlhkosti z konstrukce a stálým vlastnostem i ve vlhkém…