REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Baumit ALL IN Beton B 20: Rychlejší zpracování a žádný odpad

Nový Baumit ALL IN Beton B 20 je vůbec první suchou stavební směsí, kterou lze v rámci přípravy směsi vhodit do míchačky či míchací nádoby celou, včetně pytle!

Pytel se ve velmi krátké době rozpustí a obohatí betonovou směs o přírodní vlákna, díky kterým bude ještě pevnější a vhodná pro všechny betonářské práce v domě i na zahradě. Zároveň je práce čistší a šetrnější, v rámci betonáže je prašnost snížena až o 40 %. Především ale budete mít méně odpadu a nepořádku na staveništi.

Samorozpustitelné pytle šetří naše životní prostředí, podporují ekologické zacházení s obaly a přispívají k čistotě našeho okolí. Betonujte rychleji a bez odpadu. Podívejte se na aplikační video a uvidíte, jak je práce díky tomu jednodušší a pohodlnější.

Baumit, spol. s r.o.

logo
Průmyslová 1841
250 01 Brandýs nad Labem

telefon: 326 900 400
zelená linka: 800 100 540
e-mail: info@baumit.cz

web: baumit.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Baumit

Fasádní studio s tisíci barevnými odstíny v novém kompetenčním centru

Potřebujete poradit s výběrem odstínu pro Vaši fasádu? Nejste si jisti svou volbou? Přijďte si vybrat z tisíce fyzických vzorků základních struktur v odstínech Baumit Life nebo úžasných kreativních technik do nového kompetenčního centra v Brandýse nad Labem.

Zdroj: Baumit

Baumit NHL – bezcementové výrobky: Historie zachovaná pro budoucnost

Bezcementové materiály na bázi přirozeného hydraulického vápna NHL – Natural Hydraulic Lime si získávají velkou oblibu nejen v oblasti historických budov a památkové péče, a to zejména díky svému přírodnímu původu, protiplísňovým účinkům, dobrému odvodu vzdušné vlhkosti z konstrukce a stálým vlastnostem i ve vlhkém…

Zdroj: Baumit

Baumit FinishExpert: Pro dokonalé vyhlazení stěn i stropů

Atraktivní a snadno dosažitelný hladký povrch stěn a stropu v interiéru. I tak lze charakterizovat vyhlazovací stěrku Baumit FinishExpert. Ta je určena ke stěrkování různých typů podkladů vč. omítek, betonu nebo sádrokartonu.