REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Kontaktní můstky a penetrace Baumit –⁠ univerzální a spolehlivá „kotva“

Poměrně velká část stavebních činností, ať už zaměřených na stěny, podlahy, či stropy, vyžaduje kvalitní přípravu podkladu. Právě k tomu jsou určeny různé typy penetračních nátěrů, případně aplikace tzv. kontaktních můstků.
Zdroj: Baumit
Zdroj: Baumit

Kontaktní můstky jsou základní nátěry s obsahem plniva/kameniva, které nejen sjednocují vlastnosti podkladu co do savosti, ale výrazně zlepšují přídržnost následujících vrstev, případně tvoří účinnou adhezi na hladkém nebo nesavém povrchu. Patřičné přípravě povrchu stěn, podlah i stropů před nanášením dalších vrstev se velmi vyplatí věnovat odpovídající pozornost, protože v opačném případě se může stavební realizace investorovi významně prodražit následnými opravami.

Baumit, spol. s r.o.

logo
Průmyslová 1841
250 01 Brandýs nad Labem

telefon: 326 900 400
zelená linka: 800 100 540
e-mail: info@baumit.cz

web: baumit.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Baumit, spol. s r.o.

Baumit FixBeton – kotevní beton pro rychlou betonáž

Spěcháte a potřebujete provést rychlou betonáž bez zvláštních statických nároků? Stavíte třeba nový plot nebo instalujete dopravní značku? Baumit FixBeton je pro podobné práce ideálním řešením.

Zdroj: Baumit, spol. s r.o.

Poslední šance zateplit dům za zvýhodněnou cenu je v září!

Už 30. září o půlnoci se brána k výhodným cenám definitivně uzavře. Využijte možnosti zateplit svůj dům výhodněji a snížit náklady na jeho vytápění až o 50 %. Technologie systému open zbavuje obytný prostor vlhkosti, aniž by dům ztrácel teplo. Je vhodný pro starší domy i novostavby…

Zdroj: Baumit

Jubilejní 20. ročník soutěže Fasáda roku je vyhlášen!

Jste nadšeni z pohledu na fasádu svého domu? Pak máte jedinečnou možnost přihlásit právě tento svůj projekt do soutěže Fasáda roku 2023, ve které je odměnou nejen 50 000 korun, ale také cena v podobě umělecké sošky Fasádea.

Zdroj: Baumit

Fasádní studio s tisíci barevnými odstíny v novém kompetenčním centru

Potřebujete poradit s výběrem odstínu pro Vaši fasádu? Nejste si jisti svou volbou? Přijďte si vybrat z tisíce fyzických vzorků základních struktur v odstínech Baumit Life nebo úžasných kreativních technik do nového kompetenčního centra v Brandýse nad Labem.