REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

COTERM, spol. s r.o.

Základní informace

název:COTERM, spol. s r.o.
adresa:Nádražní 134, 261 01 Příbram IV
region:Příbram
internet:www.coterm.cz
IČO: 45147116
DIČ: CZ45147116
založení/historie: od r. 1992
počet zaměstnanců: 25
roční obrat: 20,0 mil. Kč

Činnost firmy

Práce na automatech do ø 40 mm, nástrojařské práce (výroba lisovacích nástrojů a forem), práce na lisech do síly lisu 63 t; montážní práce; výroba termostatických ventilů

Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty Montážní činnost

Výrobky

  • Armatura čtyřcestná směšovací RD 18, RD 15
  • Armatura pro regulaci hydraulického odporu H 80, HR 80
  • Hlavice ruční 80 M
  • Hlavice termostatická 95 R
  • Hlavice termostatická 99 R
  • Hlavice termostatická s termopohonem 95 RE, 48 V, 24 V
  • Ventil termostatický radiátorový RV 80 3/8", RV 80 1/2", RV 80 3/4", V 80 3/8", V 80 1/2", ...
  • Ventil termostatický radiátorový RV 85 3/8", RV 85 1/2", RV 85 3/4", V 85 3/8", V 85 1/2", ...

Nejnovější články

Zdroj: Wienerberger

Využijte možnosti bezplatné konzultace se stavební firmou

V současné době, kdy stavební firmy nestíhají stavět, posouvají termíny a nedodržují dohodnuté kalkulace, mají stavebníci jen málo jistot. Ovšem právě jednou z mála jistot je pro ně program Wienerberger e4 dům a v jeho rámci možnost bezplatné konzultace se stavební firmou. Garance za stavební firmy přitom dává přímo dodavatel cihel Porotherm. Zajímavá je též možnost si spočítat rámcovou cenu budoucího domu v internetovém konfigurátoru.

Elektrické podlahové vytápění v praxi.

Elektrické podlahové vytápění v praxi. Co obnáší instalace? Jakým chybám se vyvarovat?

Výhody elektrického podlahového vytápění většina současných stavebníků a projektantů dobře zná. Ne všichni však vědí, jaký konkrétní typ tohoto topného systému zvolit. Přinášíme proto reportáž z objektu, ve kterém mimo jiné proběhla instalace podlahového elektrického topení. Pokud jste stále na vážkách, jaké vytápění zvolit pro vaše bydlení, praktické informace v tomto článku vám mohou usnadnit rozhodování.

Zdroj: AdobeStock - Gorodenkoff

Virtuální i rozšířená realita v praxi na stavbách. Podívejte se na budoucnost stavebnictví

Virtuální realita nebo rozšířená realita. Dodnes možná vnímané jako hračka pro nadšence, pro hraní moderních počítačových her a podobně. Své využití má i zcela praktické například v automobilovém průmyslu, edukativních projektech ale i přímo na stavbě. Na stavbách se již reálně používá a má mnoho výhod při řízení projektu nebo zanášení změn, komunikací s profesemi atp. Pojďme se podívat na budoucnost stavitelství, která se mnohde již stává realitou. Nejen virtuálně.

Heluz soutěž studenti 2021 Zdroj: ejirihlousek xproduction

Studentská soutěž pokračuje 2. ročníkem s titulem HELUZ LEVEL UP!

Krásně vypadající domy se zelenou střechou, zasazeny do krajiny, s líbivým interiérem a podtrženy kvalitním technickým zpracováním. Takové projekty hodnotila porota v úvodním ročníku soutěže PROJEKTUJEME ENERGETICKY ÚSPORNÝ RODINNÝ DŮM Z CIHELNÉHO SYSTÉMU HELUZ 2021, která je určena studentům 3. ročníků SPŠ oboru pozemní stavby. Vyhlášení vítězů a udělení cen autorům vítězných projektů společností HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. proběhlo poslední zářijový den v areálu vily Stiassni, jedné ze skvostných brněnských „vládních“ vil, inspirativním místě pro potenciální budoucí projektanty či architekty.

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA