REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Červenka Evžen

Základní informace

název:Červenka Evžen
adresa:Větrná 153, 277 11 Neratovice - Byškovice
region:Středočeský kraj
internet:www.oknacervenka.cz
IČO: 11266228
DIČ: CZ430521062
založení/historie: od r. 1993
počet zaměstnanců: 8
dříve/fúze: Evžen Červenka

Činnost firmy

Plastová okna, zimní zahrady, HS portal – LIVING slide, profilový systém SCHÜCO, kování ROTO. Doplňky – stínící technika, rolety, venkovní žaluzie, screeny, žaluzie, roletky, sítě proti hmyzu, parapety. Zakázkové truhlářství – výroba z masivního dřeva, stoly, postele, pergoly, schodiště, nábytek – výroba z lamina, kuchyně, vestavné skříně, nábytek

Obchodní činnost Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty Montážní činnost Stavební činnost - HSV Stavební činnost - PSV Likvidace odpadů

Výrobky

  • Dveře plastové z pětikomorového systému ROPLASTO 7001
  • Okno plastové z pětikomorového systému ROPLASTO 7001

Nejnovější články

Zdroj: MFL PHOTO / Matthieu Fiol

Moderní ekologický dům: Energeticky úsporný, přizpůsobitelný, z netoxických materiálů a regionálních zdrojů

Pohled na to, jak vypadá budoucnost udržitelných staveb a ekologického stavitelství, se může lišit. Na tom, že architekti z francouzského ateliéru Quinze to ale vzali za správný konec, bude panovat široká shoda. Jejich moderní rodinný dům, vystavěný v Mereville, je totiž přehlídkou všech elementárních principů eko-staveb.

Zdroj: HELUZ

Za hlasování v soutěži HELUZ Dům roku můžete vyhrát bednu sektu

Ohodnoťte modely z perníku i dýně Kreativita soutěžících ohromila, podívejte se na 10 nejlepších videí s budoucími domy z cihel HELUZ a ohodnoťte i nejhezčí již postavený dům. Soutěž HELUZ Dům roku 2021 jde do finále a vy můžete svými hlasy rozhodnout o tom, který nejpůsobivější hotový dům z cihel HELUZ vyhraje kategorii Postavili jsme dům z cihel HELUZ a kdo vyhraje stavební materiál na svůj budoucí domov v  kategorii Náš budoucí dům z cihel HELUZ. Hlasující postoupí do slosování o bednu prémiového sektu.

Dveře UNICO 11, povrch SOLO MATRIX - MONZA, sklo SATINATO. Zdroj foto - SOLODOOR a.s.

Jaké jsou trendy v designu dveří? Harmonie, elegance a čisté linie

Kdo si někdy vybavoval interiér, jistě potvrdí, že nejde o jednoduchou záležitost. Obzvláště tehdy, když se začíná opravdu „od podlahy“. Zařizování vnitřních prostor bývá náročné i v případě, že cílem je minimalistický vzhled. Důležitým prvkem, který by neměl být nikdy opomíjen, jsou dveře. Nejenže musí být funkční, ale je vhodné si s jejich výběrem pohrát a věnovat mu dostatek času, protože dveře jsou zároveň designovým kouskem, který dokáže interiér pozvednout na vyšší úroveň. Jaké modely patří v současnosti mezi nejoblíbenější a proč?

REKLAMA