REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Červenka Evžen

Základní informace

název:Červenka Evžen
adresa:Větrná 153, 277 11 Neratovice - Byškovice
region:Středočeský kraj
telefon:283 970 611, 608 240 808, 608 808 508
e-mail:info@oknacervenka.cz
internet:www.oknacervenka.cz
www-adresa:www.estav.cz/cervenka-evzen
IČO: 11266228
DIČ: CZ430521062
založení/historie: od r. 1993
počet zaměstnanců: 8
dříve/fúze: Evžen Červenka

Kontakty


Jan Mikysek, tel.: 608 807 873
Ředitel:
Jiří Mikysek, tel.: 608 240 808

Činnost firmy

Plastová okna, zimní zahrady, HS portal – LIVING slide, profilový systém SCHÜCO, kování ROTO. Doplňky – stínící technika, rolety, venkovní žaluzie, screeny, žaluzie, roletky, sítě proti hmyzu, parapety. Zakázkové truhlářství – výroba z masivního dřeva, stoly, postele, pergoly, schodiště, nábytek – výroba z lamina, kuchyně, vestavné skříně, nábytek

Obchodní činnost Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty Montážní činnost Stavební činnost - HSV Stavební činnost - PSV Likvidace odpadů

Výrobky

  • Dveře plastové z pětikomorového systému ROPLASTO 7001
  • Okno plastové z pětikomorového systému ROPLASTO 7001

Nejnovější články

Foto: Lousy Auber

Moderní loft vznikl ve staré bratislavské továrně. Šedivý ale útulný

Velké projekty na brownfieldu mají smysl, dokud nezapomínají na ty malé, které jsou nedílnou součástí jejich realizace. Bratislava se teď může světu pochlubit právě takovým příkladným přístupem. Rekonverze průmyslového areálu tu vytvořila prostor pro dílčí projekt obytného loftu, který je se svým staronovým železobetonovým obalem v dokonalé symbióze.

Topit plynem se stále vyplácí. Jde to i bez přípojky

Topit plynem se stále vyplácí. Jde to i bez přípojky

Přes všechny nejmodernější technologie a systémy patří vytápění plynem stále mezi efektivní, ekonomické a ekologické. A to i v případě, že v místě vašeho rodinného domu nebude přípojka zemního plynu. Pro tyto případy máte možnost zvolit vytápění kapalným plynem – propanem.

Jak pandemie COVID-19 může proměnit pohled na architekturu?

Jak pandemie COVID-19 může proměnit pohled na architekturu?

Odeznívající (byť stále přítomná a hrozbu představující) pandemie podobu již existujících realizací příliš neovlivní. Ale o to výrazněji se promítne do projektů připravovaných, které už vezmou „rizika pandemií budoucích“ v potaz. Protože s nějakým tím omezením volného pohybu osob a karanténami se podle všeho nesetkáváme naposled, u nás ani ve světě. Jaké trendy lze očekávat?

Právo, ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com

Právníci radí nejen stavebním firmám a podnikatelům v době koronaviru

Vyhlášení nouzového stavu je mimořádnou okolností i z hlediska práva. Jeho vyhlášení vyvolalo řadu opatření a jejich následných dopadů na každodenní život lidí i další existenci mnohých firem. Jaké jsou nejčastější otázky lidí na právníky?

Jak se staví historická památka. Obnova vyhořelého Libušína v Beskydech

Jak se staví historická památka. Obnova vyhořelého Libušína v Beskydech

Jak skloubit moderní požadavky na dřevěné konstrukce s historickou roubenou stavbou? A lze aplikovat současné systémy požární bezpečnosti v replice historické konstrukce? O tom, jak se nahlíželo na obnovu zničené památky a jak se nový Libušín projektoval, přednášel architekt Jakub Masák na konferenci Požární bezpečnost staveb pořádané redakcí TZB-info.

Zdroj: Heluz

Zdění s maltou HELUZ SIDI je rychlejší a úspornější

K dosavadním klasickým metodám zdění (tenkovrstvé malty/lepidla, PUR pěna nebo cementové malty) nově přibyla speciální systémová malta pro tenkou spáru HELUZ SIDI, určená pro zdění vnitřních i vnějších nosných stěn z broušených cihel HELUZ. Malta HELUZ SIDI se nanáší rychle a úsporně pomocí válečku, jako při malování, na stavbě nepotřebujete vodu, elektřinu ani drahé pomůcky.

REKLAMA