REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

CEEC Research s.r.o.

Základní informace

název:CEEC Research s.r.o.
adresa:Dobřejovická 385, 252 43 Průhonice
region:Praha-západ
telefon:774 325 111
e-mail:kontakt@ceec.eu
internet:www.studieStavebnictvi.cz
www-adresa:www.estav.cz/ceec-research
IČO: 29053005
DIČ: CZ29053005
založení/historie: od r. 2005

Kontakty

Ředitel:
Ing. Jiří Vacek, tel.: 774 325 111

Činnost firmy

CEEC Research - Výzkum potenciálu stavebnictví v zemích střední a východní Evropy; pravidelné a bezplatné studie o aktuálním stavu a očekávaném vývoji stavebnictví v 10 zemích střední a východní Evropy; všechny studie a analýzy jsou založeny výhradně na údajích získaných z pravidelných interview s klíčovými představiteli vybraných stavebních společností; organizace Setkání lídrů stavebních společností (GŘ, prezidenti svazů, cechů a komor z oblasti stavebnictví, ministři a představitelé států z vybraných zemí)

Výzkum a vývoj
Studie

Nejnovější články

Využijte dotační program Dešťovka. Stále probíhá příjem žádostí

Využijte dotační program Dešťovka. Stále probíhá příjem žádostí

Dešťovka je dotační program ministerstva životního prostředí (MŽP), díky kterému lze získat příspěvek na lepší hospodaření s vodou. Druhá dotační výzva byla zveřejněna 7. srpna 2017 s alokací 340 milionů korun. Začátkem dubna letošního roku byly dosud přijaty čtyři tisíce žádostí za 185 milionů korun. Stále je tedy možnost získat až 50% příspěvek.

Zdroj: Archiv OHP

Festival Open House Praha 2019: Otevřenými budovami prošlo více než 76 tisíc návštěv

Tradiční víkendový svátek všech milovníků architektury, festival Open House Praha, přilákal o víkendu 18. a 19. května 2019 do otevřených budov v letošním roce přes 76 000 návštěv, což je o 40 procent více než v loňském roce. Světoznámý festival, který otevírá již pátým rokem běžně nepřístupné budovy a prostory, ukázal celkem 80 architektonicky zajímavých objektů na území 10 městských částí Prahy.

Hotel International v pražských Dejvicích ukázal své kvality

Hotel International v pražských Dejvicích ukázal své kvality

Festival Open House Praha již popáté otevřel o víkendu 18. a 19. května svým návštěvníkům na 80 běžně nepřístupných staveb a prostorů a byl tak jedinečnou příležitostí pro zájemce o architekturu poznat mnohdy známé budovy i z jiného pohledu, než je vídáme za běžného dne. Jedním z domů, který se návštěvníkům otevřel, dokonce se dostal i do oficiálního vizuálu letošního ročníku festivalu, byl legendární hotel International v pražských Dejvicích.

REKLAMA