Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

CEEC Research s.r.o.

Základní informace

název:CEEC Research s.r.o.
adresa:Dobřejovická 385, 252 43 Průhonice
region:Praha-západ
telefon:774 325 111
e-mail:kontakt@ceec.eu
internet:www.studieStavebnictvi.cz
www-adresa:www.estav.cz/ceec-research
IČO: 29053005
DIČ: CZ29053005
založení/historie: od r. 2005

Kontakty

Ředitel:
Ing. Jiří Vacek, tel.: 774 325 111

Činnost firmy

CEEC Research - Výzkum potenciálu stavebnictví v zemích střední a východní Evropy; pravidelné a bezplatné studie o aktuálním stavu a očekávaném vývoji stavebnictví v 10 zemích střední a východní Evropy; všechny studie a analýzy jsou založeny výhradně na údajích získaných z pravidelných interview s klíčovými představiteli vybraných stavebních společností; organizace Setkání lídrů stavebních společností (GŘ, prezidenti svazů, cechů a komor z oblasti stavebnictví, ministři a představitelé států z vybraných zemí)

Výzkum a vývoj
Studie

Nejnovější články

Nadčasové a stylové dekory v koupelnách

Nadčasové a stylové dekory v koupelnách

Nadčasové a příjemné dřevo vládne interiérům už desítky let, daří se mu také v koupelnách, kam na dekorech obkladů a dlažeb proniká spíše ve světlejších tónech. V posledních letech ho do koupelen následují i industriální dekory betonu a cementu, které vás doslova okouzlí svou jednoduchou krásou.

Zdroj: TZ CAMP

Jak se plánuje výstavba nové čtvrti. Rohanský ostrov a jeho budoucnost

Rohanský ostrov: nový Karlín? Tak zní název výstavy v Centru architektury a městského plánování (CAMP), která ukazuje proměnu bývalého vltavského ostrova na novou pražskou čtvrť. Území Rohanského ostrova se nachází na pravém břehu Vltavy v sousedství Karlína, Libně a přes řeku Holešovic a v současné době je tento bývalý přístav a skladiště poněkud zapomenutou částí Prahy.

Inspirujte se dřevěným designem z Londýna

Inspirujte se dřevěným designem z Londýna

Inspirujte se prestižní přehlídkou světového designu London Design Festival (LDF), který se v letošním roce uskutečnil od 14. do 22. září po celém Londýně v rámci specializovaných výstav, přednášek a workshopů. V rámci našeho stavebního portálu se podíváme především na krásu dřeva v kolekci nazvané Leaving a Legacy.

Vnitřní kanalizace: připojovací potrubí

Vnitřní kanalizace: připojovací potrubí

Pro připojení každého umyvadla či WC a dalších zařizovacích předmětů je nutné připojovací potrubí. To začíná u zápachové uzávěrky a končí napojením na odpadní potrubí. Může být v provedení větrané nebo nevětrané, častější je nevětrané. Hlavním úkolem připojovacího potrubí je zajištění dostatečného odtoku odpadních vod ze zařizovacích předmětů bez odsávání zápachových uzávěrek a zpětného zatékání.

REKLAMA