REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

BON TON s.r.o.

Základní informace

název:BON TON s.r.o.
adresa:Masarykovo nám. 17, 753 01 Hranice
region:Přerov
telefon:581 601 490, 604 252 146
e-mail:bontonck@bontonck.cz
internet:www.bontonck.cz
www-adresa:www.estav.cz/bonton-ck
IČO: 25390589
DIČ: CZ25390589
založení/historie: od r. 1998

Kontakty

Jednatel:
Milena Adlerová

Činnost firmy

CK Bon Ton zajišťuje: služební cesty, odborné zájezdy, odbornou kongresovou turistiku, pracovní cesty na přední mezinárodní veletrhy, semináře na univerzitách, exkurze do vybraných podniků a institucí a jednání s obchodními partnery; veškeré programy jsou doprovázeny česky mluvícím zástupcem, po absolvování cesty poskytneme každému účastníku zprávu ze služební cesty; překladatelská činnost, tlumočení

Konference a kurzy
Překladatelská činnost

Nejnovější články

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den třetí

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den třetí

I ve třetím veletržním dnu akce For Arch redakce ESTAV.cz a TZB-info vysílala ze svého stánku rozhovory s odborníky. Témata byla opět různorodá, rozhovory zaměřené na koncové stavebníky i odborníky. A kdo že přišel do studia ve čtvrtek?

Jak vybrat revizní dvířka: Jaké jsou varianty a na co si dát pozor?

Jak vybrat revizní dvířka: Jaké jsou varianty a na co si dát pozor?

Na co přesně se při výběru zaměřit a jaké varianty dvířek v současné době na trhu existují? To všechno se dozvíte v tomto článku. Výběr revizních dvířek je důležitým krokem při stavbě nebo rekonstrukci vaší nemovitosti. Slouží totiž k tomu, aby byl zajištěn snadný přístup k rozvodům vody či plynu, uzávěrům, měřičům a jističům. Nejčastěji se přitom umisťují do koupelny či místnosti s toaletou, na chodbu, případně do technické místnosti. V posledních letech rostou také nároky na jejich estetickou stránku.

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den druhý

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den druhý

Středa byl druhý veletržní den akce For Arch. Taktéž druhý den živého vysílání redakcí ESTAV.cz a TZB-info ze stánku. Druhý den pozvání do vysílání přijali právníci, energetický specialista nebo výzkumnice univerzitního centra UCEEB a mnozí další. Veškeré rozhovory si můžete prohlédnout v celodenním streamu.

REKLAMA
REKLAMA