REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa!

BICKEL and WOLF spol. s r.o.

Základní informace

název:BICKEL and WOLF spol. s r.o.
adresa:Zborovská 66/117, 150 00 Praha 5
region:Praha
telefon:257 320 278, 251 510 648, 257 328 584
e-mail:office-cz@bickel-wolf.com
internet:www.bickelwolf.cz
www-adresa:www.estav.cz/bickel-wolf
IČO: 00566144
DIČ: CZ00566144
založení/historie: od r. 1990

Kontakty

Činnost firmy

Obchodní, servisní a poradenská činnost v oblasi armatur a technologií pro plynárenské firmy (kohouty, klapky, pohony, stoupátka, stavidla, hradítka, ventily); procesní a kovotvářecí stroje, testovací stroje a přístroje pro zkoušky nátěrů a plechů

Stavební cechy, svazy, komory, sdružení, asociace Konzultační a poradenská činnost Obchodní činnost Údržba, opravy, servis, revize

Nejnovější články

Poradna Korado: Postup při výměně radiátorů svépomocí

Poradna Korado: Postup při výměně radiátorů svépomocí

Mám doma staré litinové radiátory a můj byt je v zimě buď přetopený, nebo je v něm chladno. Chci je tedy teď v létě vyměnit za nové, ale ještě jsem to nedělal. Přesto bych výměnu rád zvládl sám. Poradíte mi, jak postupovat? Odpovídá Martin Preclík, produktový specialista společnosti Korado.

Moderní rodinný dům u křížové cesty rozruch nedělá

Moderní rodinný dům u křížové cesty rozruch nedělá

Zachovat silný duch místa, a přitom vložit moderní novostavbu do prostředí vesnice není nikdy snadné. Přesto hmota tohoto rodinného domu Pod kalváriou a jeho zahrady symbioticky vplouvá do linie ulice, a svým tvarem odráží místní vztahy a respekt k vlastnímu okolí.

Na co všechno je třeba myslet při plánování garáže

Na co všechno je třeba myslet při plánování garáže

Řada prvků v garáži – například minimální vzdálenost vozu od stěny a typ garážových vrat – spolu navíc úzce souvisí. Už při samotném plánování její stavby se proto vyplatí zabývat se celým návrhem podrobněji.

Jak navrhnout kuchyni do srubu či roubenky? Podívejte se na tipy designérky

Jak navrhnout kuchyni do srubu či roubenky? Podívejte se na tipy designérky

Kuchyně je srdcem každé domácnosti. Musí proto dobře a spolehlivě fungovat. To zajistí správné rozvržení celého prostoru i detaily skříněk. V neposlední řadě se v ní musíme cítit dobře, musí pěkně vypadat, ladit se zbytkem interiéru. Klasikou jsou různé dřevodekory dvířek a korpusů. Ale co když dřevo již dominuje v interiéru jinak? Co když zařizujeme kuchyň pro roubenku nebo srub? Je dobrý nápad zvolit dřevo i na kuchyňskou linku? Lze to i nápaditěji.

REKLAMA