REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

BEARD DOVE

Základní informace

název:BEARD DOVE
adresa:Zborovská 34, 150 00 Praha 5 - Smíchov
region:Praha
IČO: 48550621
založení/historie: od r. 1992
počet zaměstnanců: 6
zahraniční kapitál: 100%

Činnost firmy

Poradenství v investiční výstavbě vč. studií proveditelnosti, nákladové řízení staveb, project management, ekonomické poradenství dodavatelským firmám

Konzultační a poradenská činnost Ekonomické poradenství
Project management

Nejnovější články

Foto: Lina Németh

Dřevostavba dýchá s okolní přírodou. Rodinný dům na Benešovsku zapadá do krajiny

Benešovsko je oblíbenou středočeskou destinací s krásnou přírodou a malebnými vesnicemi obklopenými loukami a lesy, jež svádějí k nostalgii a odpočinku. Patří bezesporu i k vyhledávaným lokalitám pro stavbu rodinných domů. Nahlédněme do zajímavě řešené dřevostavby, která daný klid neruší a přirozeně zapadá do krajiny.

Zdroj: Wavin Czechia s.r.o.

Nová generace zónové regulace Wavin Sentio přináší nejen tepelný komfort, ale i zdravé ovzduší

Nejistota na trhu s energiemi, ale i snaha o naplňování ESG strategie staví firmy před otázku, jak efektivně snižovat výdaje za topení, a přitom neomezit tepelný komfort uvnitř budov. Klíčovým prvkem v této snaze se stávají moderní regulační systémy. Typickým představitelem inovačního řešení, které napomáhá k výraznému snižování nákladů na energie, je zónová regulace Wavin Sentio, se kterou lze výborných výsledků dosáhnout nejen v obytných či kancelářských budovách, ale i v průmyslových objektech, kde je potřeba v jednotlivých zónách zajistit zcela jiné teplotní podmínky. Návratnost investice je přitom již během pouhých dvou tepelných sezón.

REKLAMA