REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

ARCH-INVEST, s.r.o.

Základní informace

název:ARCH-INVEST, s.r.o.
adresa:Na Hřebenkách 2288/72, 150 00 Praha 5
region:Praha
internet:www.archinvest.cz
IČO: 63671158
DIČ: CZ63671158
založení/historie: od r. 1995
certifikát jakosti: ČSN EN ISO 9001

Činnost firmy

Project management v investiční výstavbě; inženýrská činnost v investiční výstavbě; technický dozor v investiční výstavbě

Projektová činnost
Inženýrská činnost
Stavební dozor

Nejnovější články

Foto: Lina Németh

Dřevostavba dýchá s okolní přírodou. Rodinný dům na Benešovsku zapadá do krajiny

Benešovsko je oblíbenou středočeskou destinací s krásnou přírodou a malebnými vesnicemi obklopenými loukami a lesy, jež svádějí k nostalgii a odpočinku. Patří bezesporu i k vyhledávaným lokalitám pro stavbu rodinných domů. Nahlédněme do zajímavě řešené dřevostavby, která daný klid neruší a přirozeně zapadá do krajiny.

Zdroj: Wavin Czechia s.r.o.

Nová generace zónové regulace Wavin Sentio přináší nejen tepelný komfort, ale i zdravé ovzduší

Nejistota na trhu s energiemi, ale i snaha o naplňování ESG strategie staví firmy před otázku, jak efektivně snižovat výdaje za topení, a přitom neomezit tepelný komfort uvnitř budov. Klíčovým prvkem v této snaze se stávají moderní regulační systémy. Typickým představitelem inovačního řešení, které napomáhá k výraznému snižování nákladů na energie, je zónová regulace Wavin Sentio, se kterou lze výborných výsledků dosáhnout nejen v obytných či kancelářských budovách, ale i v průmyslových objektech, kde je potřeba v jednotlivých zónách zajistit zcela jiné teplotní podmínky. Návratnost investice je přitom již během pouhých dvou tepelných sezón.

REKLAMA