Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

ARBOR, s.r.o.

Základní informace

název:ARBOR, s.r.o.
adresa:Tyršova 160, 284 01 Kutná Hora
region:Kutná Hora
internet:www.arbor-tel.com
IČO: 44699158
DIČ: CZ44699158
založení/historie: od r. 1992
počet zaměstnanců: 70
certifikát jakosti: ČSN EN ISO 9001
roční obrat: 100,0 mil. Kč

Činnost firmy

Výroba kontejnerů, výroba certifikovaných ocelových konstrukcí; výroba a dodávky chladicích a mrazicích boxů na klíč; dodávky a montáž klimatizací a klimatizačních systémů; aplikace protipožárních systémů, nátěrů a ucpávek; prodej kotevní techniky FISCHER; dodávky a montáž telekomunikačních zařízení; poskytování telekomunikačních služeb

Obchodní činnost Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty Montážní činnost Stavební činnost - PSV

Nejnovější články

Zdroj: AdobeStock.com - exclusive-design

Nespalujte odpadky v kotli! SMOKEMANovo desatero správného topiče, díl 03/10

Každý zdroj pro lokální vytápění byl navržen a vyroben pro spalování určitého paliva s daným rozsahem fyzikálních a chemických parametrů. Spalováním jiného paliva s parametry mimo uvedený požadovaný rozsah dochází k výraznému zhoršení kvality spalování, což vede ke zvýšení produkce znečišťujících látek.

Zdroj: Helios

Účinné větrání s tichými ventilátory Helios

Kvalitní větrání zvýší komfort bydlení. Především v koupelnách bez oken je žádoucí účinné větrání, které neježe odstraní pachy a vlhkost, ale hlavně účinně zabrání tvorbě plísní. Ventilátory Helios do koupelen a WC, vyznačující se dlouhou životností, výkonnými motory s extrémně tichým chodem, oceněným designem a možností instalace přímo nad vanu či sprchu, vám v tom pomohou.