REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

AGROTEC Hustopeče, a.s.

Základní informace

název:AGROTEC Hustopeče, a.s.
adresa:Brněnská 74, 693 01 Hustopeče u Brna
region:Břeclav
internet:www.agrotec.cz
IČO: 00544957
založení/historie: od r. 1990
počet zaměstnanců: 185

Činnost firmy

Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej; poradenská a zprostředkovatelská činnost v oblasti obchodu; pronájem motorových vozidel; opravy karoserií, zemědělských strojů a motorových vozidel; broušení a leštění kovů; provozní stanice technické kontroly; prodej a servis tlakových čističů

Konzultační a poradenská činnost
Obchodní činnost
Půjčování a pronájem
Údržba, opravy, servis, revize
Zprostředkovatelská činnost

Nejnovější články

Zdroj: Jiří Zilvar

Český soběstačný dům využívá na maximum výhledy do krajiny a energii ze slunce. Vyzkoušeli jsme ho!

Samota, klid, výhled na okolní lesy, zpěv ptáků a bzučení hmyzu. To jsou hlavní atributy místa, ve kterém stojí dům, který nepotřeboval žádné přípojky. Funguje zcela autonomně a známý je pod názvem Český soběstačný dům. Naši redaktoři v něm strávili tři dny, aby ho důkladně odzkoušeli. Co zaujalo šéfredaktora ESTAV.cz? Podíváme se podrobně na architekturu domu a stavební technologie.

Zdroj: BoysPlayNice

Moderní vila ve staré zahradě v Černošicích

Recept na úspěch architektů může vypadat různě. Ten, který se prosadil u atypické vily v Černošicích, ale bude nelehké zopakovat. Začíná totiž pozemkem o poměrně štědré rozloze 925 metrů čtverečních, na nichž necháte spokojeně rozrůstat zahradu a stromy, přibližně jedno století. A teprve pak přistoupíte k vlastní stavbě, jejíž projekt do vytvořeného prostředí vkusně zasadíte.

REKLAMA