REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

ZÁHY - Jiří Zábranský

Základní informace

název:ZÁHY - Jiří Zábranský
adresa:Dolní Poříčí 10, 386 01 Strakonice
region:Strakonice
telefon:603 509 863, 728 861 553
e-mail:zahy@zahy.cz
internet:www.zahy.cz
www-adresa:www.estav.cz/zabransky
IČO: 65981511
dříve/fúze: Zábranský, Jiří Zábranský

Kontakty

Činnost firmy

Výroba a prodej - kuchyňské linky na míru, kuchynská dvířka, pracovní desky, obývací stěny, skříně, psací stoly, komody, stolky pod počítač, vybavení bytů a kanceláří, nábytkové kování; renovace kuchyňských linek; návrhy kuchyňských a nábytkových sestav; formátování dřevomateriálu

Obchodní činnost Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty Údržba, opravy, servis, revize

Nejnovější články

Bull of the year 2018

Bull of the year 2018

Slavnostní vyhlášení 15. ročníku cen Bull of the year společnosti PREFA Aluminiumprodukte s.r.o. se uskutečnilo v hotelu Vista v turistickém resortu Dolní Morava. Do tradiční soutěže, která je určena klempířským firmám, a které do ní mohou přihlásit své realizace s krytinou PREFA, se přihlásilo 68 firem s celkem 112 objekty.

Autor: Dominika Vykypělová, Josef Mikeš

Čeští studenti představili odvážné návrhy úsporných rodinných domů

Porota 4. ročníku oceňované studentské architektonicko-technické soutěže Český soběstačný dům 2019 vybrala nejlepší návrhy malých rodinných domů, které jsou po většinu roku nezávislé na dodávkách elektrické energie. Do letošního ročníku soutěže se přihlásily desítky studentů z celé České republiky a ze Slovenska s koncepty bydlení, které má maximálně šetřit pitnou vodou a více než polovinu roku pokrývat svou spotřebu vlastní naakumulovanou elektřinou.

REKLAMA