REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa!

VoltCar

Základní informace

název:VoltCar
adresa:Husova 74, 251 01 Říčany u Prahy
region:Praha-východ
telefon:323 666 755, 603 520 893
e-mail:info@voltcar.cz
internet:www.voltcar.cz
www-adresa:www.estav.cz/voltcar
IČO: 66316758
DIČ: CZ66316758

Kontakty


Milan Freund, tel.: 603 520 893

Činnost firmy

Návrh, prodej, montáž a servis elektronických zařízení do automobilů (autoalarmy, imobilizéry, centrální zamykání, autorádia a autohifi, autodiagnostika VAG, handsfree sady, automatické rozsvěcování světel, denní svícení, mechanické zabezpečení vozů, navigační systémy, elektrické ovládání oken, antény, parkovací systémy a kamery, klimatizace, správa vozového parku, satelitní monitorovací systémy, antiradary)

Obchodní činnost Montážní činnost Údržba, opravy, servis, revize

Nejnovější články

Poradna Korado: Postup při výměně radiátorů svépomocí

Poradna Korado: Postup při výměně radiátorů svépomocí

Mám doma staré litinové radiátory a můj byt je v zimě buď přetopený, nebo je v něm chladno. Chci je tedy teď v létě vyměnit za nové, ale ještě jsem to nedělal. Přesto bych výměnu rád zvládl sám. Poradíte mi, jak postupovat? Odpovídá Martin Preclík, produktový specialista společnosti Korado.

Moderní rodinný dům u křížové cesty rozruch nedělá

Moderní rodinný dům u křížové cesty rozruch nedělá

Zachovat silný duch místa, a přitom vložit moderní novostavbu do prostředí vesnice není nikdy snadné. Přesto hmota tohoto rodinného domu Pod kalváriou a jeho zahrady symbioticky vplouvá do linie ulice, a svým tvarem odráží místní vztahy a respekt k vlastnímu okolí.

Na co všechno je třeba myslet při plánování garáže

Na co všechno je třeba myslet při plánování garáže

Řada prvků v garáži – například minimální vzdálenost vozu od stěny a typ garážových vrat – spolu navíc úzce souvisí. Už při samotném plánování její stavby se proto vyplatí zabývat se celým návrhem podrobněji.

Jak navrhnout kuchyni do srubu či roubenky? Podívejte se na tipy designérky

Jak navrhnout kuchyni do srubu či roubenky? Podívejte se na tipy designérky

Kuchyně je srdcem každé domácnosti. Musí proto dobře a spolehlivě fungovat. To zajistí správné rozvržení celého prostoru i detaily skříněk. V neposlední řadě se v ní musíme cítit dobře, musí pěkně vypadat, ladit se zbytkem interiéru. Klasikou jsou různé dřevodekory dvířek a korpusů. Ale co když dřevo již dominuje v interiéru jinak? Co když zařizujeme kuchyň pro roubenku nebo srub? Je dobrý nápad zvolit dřevo i na kuchyňskou linku? Lze to i nápaditěji.

REKLAMA