REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Vitrail servis - Petr Hoplíček

Základní informace

název:Vitrail servis - Petr Hoplíček
adresa:28. října 16, 789 01 Zábřeh
region:Šumperk
telefon:583 411 455
e-mail:info@vitrailservis.cz
internet:www.vitrailservis.cz
www-adresa:www.estav.cz/vitrailservis
IČO: 11572698
DIČ: CZ5404041247

Kontakty

Činnost firmy

Restaurování a výroba klasické vitráže do sakrálních i moderních objektů; fúzované (spékané) sklo, ohýbané a pískované sklo do rozměrů 150 x 250 cm, mozaiky, umělecké doplňky ze zmíněných oborů

Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty

Nejnovější články

Inspirujte se dřevěným designem z Londýna

Inspirujte se dřevěným designem z Londýna

Inspirujte se prestižní přehlídkou světového designu London Design Festival (LDF), který se v letošním roce uskutečnil od 14. do 22. září po celém Londýně v rámci specializovaných výstav, přednášek a workshopů. V rámci našeho stavebního portálu se podíváme především na krásu dřeva v kolekci nazvané Leaving a Legacy.

Vnitřní kanalizace: připojovací potrubí

Vnitřní kanalizace: připojovací potrubí

Pro připojení každého umyvadla či WC a dalších zařizovacích předmětů je nutné připojovací potrubí. To začíná u zápachové uzávěrky a končí napojením na odpadní potrubí. Může být v provedení větrané nebo nevětrané, častější je nevětrané. Hlavním úkolem připojovacího potrubí je zajištění dostatečného odtoku odpadních vod ze zařizovacích předmětů bez odsávání zápachových uzávěrek a zpětného zatékání.

Revoluční způsob zdění na hotovou maltovou směs Heluz SIDI

Revoluční způsob zdění na hotovou maltovou směs Heluz SIDI

Ke zdění s novou silikátovo-disperzní maltou Heluz SIDI stačí balení s hotovou směsí a váleček. Tak jednoduché bude díky revoluční novince, tekuté, předem připravené maltě Heluz SIDI zdění z broušených cihel Heluz

Poptávka po klimatizacích roste

Poptávka po klimatizacích roste

Zájem o klimatizace letos vzrostl o pět procent. Ačkoliv bylo letošní léto v Česku nejteplejší od roku 1961, podle odborníků lze za růstem obliby hledat zejména větší touhu po komfortu u samotných uživatelů.

REKLAMA