REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Truhlářství Bobrová

Základní informace

název:Truhlářství Bobrová
adresa:592 55 Bobrová 131
region:Žďár nad Sázavou
telefon:566 673 668, 724 613 631
e-mail:tuma@truhlarstvi-bobrova.cz
internet:www.truhlarstvi-bobrova.cz
www-adresa:www.estav.cz/truhlarstvi-bobrova
IČO: 64417000
DIČ: CZ7105174813
založení/historie: od r. 1996

Kontakty


Karel Tůma, tel.: 724 613 631

Činnost firmy

Výroba a montáž špaletových oken, kastlových oken, replik historických dřevěných oken a dveří (záruka na okna i nátěr 7 let); výroba dalších truhlářských a stavebně-truhlářských výrobků vč. souvisejících služeb; prodej a montáž dřevěných a laminátových podlah

Obchodní činnost Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty Montážní činnost Stavební činnost - PSV

Nejnovější články

Řemeslo braň se! Katastrofální přestavba rodinného domu, kde je špatně snad všechno

Řemeslo braň se! Katastrofální přestavba rodinného domu, kde je špatně snad všechno

Před několika lety se rozhodl mladý pár pro přestavbu domu rodičů tak, aby v něm mohly bydlet spokojeně obě rodiny. Klasický dům ze 70. let vybízel k přístavbě a nástavbě, vypadalo to výhodnější, než kupovat nový pozemek a stavět novostavbu. A to jak z hlediska finančního, tak časového. Nechali si tedy vypracovat projekt, začala rekonstrukce a s ní postupně přibývalo velkých problémů.

Zdroj: Viessmann

Větráním ke zdraví a tepelné pohodě

O potřebě dýchat čerstvý a čistý vzduch již snad nikdo nepochybuje. Pro zajištění této potřeby nabízí Viessmann osvědčený výkonný větrací systém pro obytné prostory označený Vitovent 300-W.

Zdroj: Fotolia.com - franck-boston

Xella je připravena na budovy s téměř nulovou spotřebou energie

Blížící se rok 2020 a s ním i pojem Budova s téměř nulovou spotřebou energie snad zasáhl každého, kdo se pohybuje v odvětví stavebnictví. Z právního hlediska jde o budovu, jejíž spotřeba primární energie je ve značném rozsahu pokryta z obnovitelných zdrojů. Tyto budovy jsou a budou při hodnocení porovnávány s tzv. Referenční budovou (výpočtově definována budova téhož druhu, tvaru, velikosti, orientace aj.).

Zdroj: AdobeStock - SeanPavonePhoto

Chytré město napadli hackeři

Baltimore prodělal v květnu těžký kyber-útok na počítače městské správy. Ukázala se tím velmi nízká schopnost měst rozpoznávat a odolávat podobnému nebezpečí. A je to i podstatné varování pro další města, která stále větší množství provozních funkcí přenechávají automatizovaným systémům řízení.

REKLAMA