Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Krpeš, Mgr. Jiří Krpeš

Základní informace

název:Krpeš, Mgr. Jiří Krpeš
adresa:739 14 Ostravice 371
region:Frýdek-Místek
internet:www.textyproweb.cz
IČO: 75328623

Činnost firmy

Copywriting neboli psaní textů pro web s ohledem na použitelnost webu: firemní prezentace, PR články, reklamní texty; spolupráce s webdesignery na tvorbě www stránek: grafické rozložení a SEO optimalizace textu; audit použitelnosti a poradenství

Konzultační a poradenská činnost
Grafická a propagační činnost

Nejnovější články

Zdroj: Fotolia – Alessandro2802

Se Solárním účtem od MND můžete peníze ze slunce vydělat, nově také sdílet nebo darovat

MND, Moravské naftové doly, rozšiřují možnosti využití Solárního účtu. Peníze za vykoupenou elektřinu z  fotovoltaiky mohou zákazníci MND nově sdílet, a buď je rovnou využít na úhradu záloh pro jiné své odběrné místo u MND, nebo je proměnit v dárkový poukaz na energie od MND. Ten pak mohou věnovat nejen svým blízkým, kteří odebírají energie od MND, nebo využít později sami pro sebe.

Foto: Mariela Apollonio

Přestavba venkovského domu bolela. Pak přišli architekti

Představu o ideálním bydlení nosí v hlavě asi každý. A každý taky zvládne postavit anebo vybourat pár zdí. Stejně jako nahodit omítky, přitesat či namořit trámy anebo podříznout vlhkou stěnu. Návodů je k tomu plný internet. A co nezvládnete sami, to udělá firma. Takže k čemu jsou vlastně dobří architekti? O tom se přesvědčili mladí majitelé venkovského domu, když se poněkud zbrkle pustili do zásadní rekonstrukce.