Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

TARGUS CZ s.r.o.

Základní informace

název:TARGUS CZ s.r.o.
adresa:Maršála Malinovského 269, 686 01 Uherské Hradiště
region:Uherské Hradiště
internet:www.targus.cz
IČO: 26215021
DIČ: CZ26215021
založení/historie: od r. 1996
počet zaměstnanců: 6
roční obrat: 30,0 mil. Kč
zahraniční kapitál: 50%

Činnost firmy

Import a export produktů pro sádrokartonové a zateplovací systémy; distribuce po ČR (200 odběratelů charakteru velkoskladů)

Obchodní činnost Zahraniční obchod

Nejnovější články

Dům Autoklubu ČR Foto: Autoklub ČR

Dům Autoklubu ČR stál dříve na okraji Prahy. Navrhl jej slavný architekt Pavel Janák. Prvky interiéru jsou moderní i dnes

Dům přestavený v letech 1926-1929 architektem Pavlem Janákem slouží dodnes Autoklubu ČR, naší nejstarší organizaci sdružující motoristy. Budova před třemi lety oslavila jubilejních 90 let, historie Autoklubu, který se významně podílel na rozvoji motorismu v Československu, sahá ale ještě o něco dále. Dnes si tento zajímavý dům a organizaci představíme díky redaktorce ESTAV.cz, která navštívila akci Den architektury.

Zdroj: AdobeStock.com - grand-warszawski

Jak bydlí Češi? Nájmy na vzestupu. Lidé hledají také alternativy bydlení

O krizi bydlení se hovoří už dlouho, nezávisle na aktuální situaci spojené s krizí energetickou. Ceny bytů a domů ve velkých městech neustále rostou, stejně jako nájmy. Přesto je zde patrná změna ve prospěch nájemního bydlení. Ukazují to data Sociologického ústavu AV ČR, který na konci minulého roku představil svoji platformu s názvem Nájem plus. Své místo na slunci si vybojovaly i nejrůznější alternativy, hlavně z iniciativy s názvem Finančně dostupné bydlení (FDB).

REKLAMA