REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

SYSTÉMOVÉ BEDNĚNÍ, spol. s r.o.

Základní informace

název:SYSTÉMOVÉ BEDNĚNÍ, spol. s r.o.
adresa:Bulharská 960, 530 03 Pardubice
region:Pardubice
internet:www.s-bedneni.cz
IČO: 48152714
DIČ: CZ48152714
založení/historie: od r. 1992
certifikát jakosti: ČSN EN ISO 9001:2000

Činnost firmy

Výroba, prodej a půjčování vlastních bednicích systémů; renovace bednění; prodej příslušenství (distanční elementy apod.); svařování hliníkových konstrukcí

Obchodní činnost Půjčování a pronájem Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty Stavební činnost - PSV Údržba, opravy, servis, revize

Výrobky

  • Bednění kruhové hliníkové MONTI ALU
  • Bednění pro kruhové sloupy MONTI SKB
  • Bednění stěnové MONTI ALU
  • Bednění stropní MONTI ALU

Nejnovější články

Zdroj: EST Elektro-System-Technik, s.r.o.

Tip EST: termokamera Benning TC 30 v kapesním formátu

Termokamera Benning TC 30 představuje špičkový přístroj pro termografickou analýzu a diagnostiku, který je určen pro široké spektrum profesionálních aplikací. Díky svým pokročilým funkcím a uživatelsky přívětivému designu se stává nezbytným vybavením pro techniky a odborníky v mnoha odvětvích, včetně stavebnictví, údržby či elektroinstalace.

Zdroj: Ing. Markéta Šindlarová, Krajinářská architektura M²

Když spolupracuje město, inženýři a krajináři: V Roudnici nad Labem ochlazují okolí díky záhonům. A vypadá to krásně

Rekonstrukce ulic v Roudnici nad Labem je krásným příkladem, že je možné z ulice udělat příjemné místo pro auta, cyklisty i chodce. Díky spolupráci dopravních inženýrů a krajinářských architektek se zde podařilo zřídit nová parkovací místa, vysadit stromy a trvalkové záhony i použít prvky zadržující dešťovou vodu.

Plechová střešní krytina disponuje nízkou hmotností, což pomáhá optimalizovat náklady na konstrukci krovu. Zdroj: SATJAM s.r.o.

Co umí moderní plechová krytina?

Mezi nejpopulárnější materiály pro zastřešení se v posledních letech probojovaly plechové krytiny. Technologie jdou navíc stále dopředu a s nimi tak i možnosti jejich zpracování a využití. Představíme, jaké varianty se dnes u plechových krytin nabízí.

Zdroj: Daikin

Obyčejný venkovský dům?

Řeklo by se starý dům, jakých najdeme na venkově tisíce. Ale jako každý takový dům je plný pokladů a rodinných příběhů. Možná ho nenavrhl slavný architekt, ale na návštěvě dostanete štrůdl z domácích jablek a cítíte se prostě jako doma.