REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Strojírna Kukleny spol. s r.o.

Základní informace

název:Strojírna Kukleny spol. s r.o.
adresa:Kalendova 670, 500 04 Hradec Králové
region:Hradec Králové
telefon:495 535 089
e-mail:strojirna@strojirna.cz
internet:www.strojirna.cz
www-adresa:www.estav.cz/strojirna-kukleny
IČO: 45534802
DIČ: CZ45534802

Kontakty

Činnost firmy

Výroba: excentrické, planetové a šnekové převodovky, lineární pohony, zařízení na opracování střev, nerezová čerpadla apod.; zakázková výroba: stroje a zařízení dle požadavků odběratelů a různé typy převodů a ozubených kol

Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty Zakázková výroba

Nejnovější články

Využijte dotační program Dešťovka. Stále probíhá příjem žádostí

Využijte dotační program Dešťovka. Stále probíhá příjem žádostí

Dešťovka je dotační program ministerstva životního prostředí (MŽP), díky kterému lze získat příspěvek na lepší hospodaření s vodou. Druhá dotační výzva byla zveřejněna 7. srpna 2017 s alokací 340 milionů korun. Začátkem dubna letošního roku byly dosud přijaty čtyři tisíce žádostí za 185 milionů korun. Stále je tedy možnost získat až 50% příspěvek.

Zdroj: Archiv OHP

Festival Open House Praha 2019: Otevřenými budovami prošlo více než 76 tisíc návštěv

Tradiční víkendový svátek všech milovníků architektury, festival Open House Praha, přilákal o víkendu 18. a 19. května 2019 do otevřených budov v letošním roce přes 76 000 návštěv, což je o 40 procent více než v loňském roce. Světoznámý festival, který otevírá již pátým rokem běžně nepřístupné budovy a prostory, ukázal celkem 80 architektonicky zajímavých objektů na území 10 městských částí Prahy.

Hotel International v pražských Dejvicích ukázal své kvality

Hotel International v pražských Dejvicích ukázal své kvality

Festival Open House Praha již popáté otevřel o víkendu 18. a 19. května svým návštěvníkům na 80 běžně nepřístupných staveb a prostorů a byl tak jedinečnou příležitostí pro zájemce o architekturu poznat mnohdy známé budovy i z jiného pohledu, než je vídáme za běžného dne. Jedním z domů, který se návštěvníkům otevřel, dokonce se dostal i do oficiálního vizuálu letošního ročníku festivalu, byl legendární hotel International v pražských Dejvicích.

REKLAMA