REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

SMALT, s.r.o.

Základní informace

název:SMALT, s.r.o.
adresa:Papírenská 186, 763 11 Želechovice nad Dřevnicí
region:Zlín
internet:www.smaltzlin.cz
IČO: 46345558
DIČ: CZ46345558
založení/historie: od r. 1992
počet zaměstnanců: 15
certifikát jakosti: ČSN EN ISO 9001:2001

Činnost firmy

Smaltování a výroba smaltovaných plechových tabulek rozličných tvarů a barev (výrobky dodáváme MÚ, OÚ, firmám i jednotlivcům, jak ve velkých sériích, tak i kusovky): uliční štíty, čísla popisná, hřib. čísla, firemní i reklamní cedule, bezpečnostní i potrubní štítky - vše dle normy, kvalita smaltovaných cedulí je ověřena již po desítky let a jejich odolnost povětrnostním vlivům a stálostí barev nemá konkurenci; sběratelům i fandům dodáváme i repliky starých cedulí (možný dárek pro obchodní partnery)

Obchodní činnost Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty

Výrobky

  • Tabule plechová smaltovaná obecní, bezpečnostní, orientační, informační, firemní

Nejnovější články

Zdroj: Saint-Gobain

Nadkrokevní izolace umožní viditelné trámy v podkroví

Starší princip mezi - a podkrokevního zateplení ustupuje dnes již standardním systémům nadkrokevních izolací. Je pro to více důvodů, novější nadkrokevní zateplení má mnoho výhod, od minimalizace akustických mostů, vyloučení vzniku teplených mostů, rychlost montáže a úsporu prostoru v interiéru až po otevřený podhled v interiéru – přiznané dřevěné střešní trámy.

Zdroj: AdobeStock - milan

Kam umístit elektrorozvaděč v rodinném domě. Jak velký je a jaké parametry má mít

Pod pojmem rozvaděč (pro někoho také rozváděč, rozvodnice – vše v kombinaci s přídavnými jmény jako venkovní/vnitřní, elektroměrový/domovní, hlavní/podružný atd.) si v obecné rovině představíme skříň, do které je zavedeno několik kabelů a která současně obsahuje elektrické přístroje pro jištění, měření a ovládání příslušné elektroinstalace.

Foto: Mateusz Zajkowski

Dům utopený v lese. Fasádu má ze dřeva a plechu

Téma splynutí stavby a přírody se v architektuře opakuje často. Polští architekti využili při stavbě rodinného domu, zasazeného do borovicového háje, několik zajímavých řešení, které interiér kompaktní stavby v mezi stromy doslova utopily.

Zdroj: Bef Home s.r.o.

Jak na instalaci krbové vložky. Usazení a obezdění zvládnete i svépomocí

Krbová vložka je oblíbeným dodatečným zdrojem vytápění rodinného domu i zajímavým prvkem interiéru. Její instalace není složitá, přesto vyžaduje znalost stavebních postupů a pečlivost při práci. Důležitá je stavební připravenost – přívod vzduchu a odtah kouře. Zkušenější kutil může krbovou vložku zvládnout usadit a obezdít i svépomocí. Jak na to?

REKLAMA