REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Sanita.cz

Základní informace

název:Sanita.cz
adresa:Chlumecká 1539/7, 198 00 Praha 9
region:Praha
telefon:607 989 833, 281 910 293
e-mail:info@sanita.cz
internet:www.sanita.cz
www-adresa:www.estav.cz/sanita
IČO: 41828321
DIČ: CZ6710230208
založení/historie: od r. 2004

Kontakty


David Holejšovský, tel.: 607 989 833

Činnost firmy

On-line prodej koupelnového vybavení - sortiment předních výrobců sanitárního zboží: Teiko, Ravak, Jika, Oras, Grohe, Amirro, Rako, Bohemia Gres, Keramika HOB, Franke, Clage, Grund atd.; nejširší nabídka na internetu (10 000 aktivních položek)

Obchodní činnost

Nejnovější články

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den třetí

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den třetí

I ve třetím veletržním dnu akce For Arch redakce ESTAV.cz a TZB-info vysílala ze svého stánku rozhovory s odborníky. Témata byla opět různorodá, rozhovory zaměřené na koncové stavebníky i odborníky. A kdo že přišel do studia ve čtvrtek?

Jak vybrat revizní dvířka: Jaké jsou varianty a na co si dát pozor?

Jak vybrat revizní dvířka: Jaké jsou varianty a na co si dát pozor?

Na co přesně se při výběru zaměřit a jaké varianty dvířek v současné době na trhu existují? To všechno se dozvíte v tomto článku. Výběr revizních dvířek je důležitým krokem při stavbě nebo rekonstrukci vaší nemovitosti. Slouží totiž k tomu, aby byl zajištěn snadný přístup k rozvodům vody či plynu, uzávěrům, měřičům a jističům. Nejčastěji se přitom umisťují do koupelny či místnosti s toaletou, na chodbu, případně do technické místnosti. V posledních letech rostou také nároky na jejich estetickou stránku.

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den druhý

Živé rozhovory ESTAV.cz a TZB-info z For Arch: Den druhý

Středa byl druhý veletržní den akce For Arch. Taktéž druhý den živého vysílání redakcí ESTAV.cz a TZB-info ze stánku. Druhý den pozvání do vysílání přijali právníci, energetický specialista nebo výzkumnice univerzitního centra UCEEB a mnozí další. Veškeré rozhovory si můžete prohlédnout v celodenním streamu.

REKLAMA
REKLAMA