REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Salt Cave Invest, a.s.

Základní informace

název:Salt Cave Invest, a.s.
adresa:Černokostelecká 2205, 251 01 Říčany
region:Praha-východ
internet:www.saltcaveinvest.eu
IČO: 28170181
DIČ: CZ28170181

Činnost firmy

Solné technologie na klíč, výstavba solných jeskyní, solných saun, výhradní dodavatel GDA generátoru solného aerosolu na český trh; novinkou v léčbě solí je unikátní solná kabina pro domácí použití určené pro osoby s onemocněním dýchacích cest, kožním onemocněním, alergiky, dále pak pro celkovou relaxaci

Zastoupení zahraničních firem
Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty

Výrobky

  • Solná kabina pro domácí použití SALTEO

Nejnovější články

Zdroj: Adobestock – Natalia

Zákaz kotlů na tuhá paliva 1. a 2. emisní třídy se blíží již mnoho let. Definitivně nastane v září. Jak budou probíhat kontroly?

Zákaz využívání kotlů první a druhé emisní třídy začne platit od 1. září 2024. Mnoho občanů již využilo podporu z kotlíkových dotací i z programu Nová zelená úsporám. Ty, kteří nevyhovující kotle ještě nevyměnili, Ministerstvo životního prostředí nabádá, aby tak učinili a využili do konce srpna jedinečné příležitosti čerpat aktuální výši dotací. Od 1. září sice bude podpora pokračovat, ale bude výrazně nižší. Pokud si navíc domácnosti stihnou o dotaci požádat do konce srpna, i když nestihnou kotel vyměnit, budou k tomu úředníci při kontrolách přihlížet. A nově bude možné od září zažádat o dotaci na výměnu všech uhelných kotlů.

Ilustrační fotografie modulu Wevolt X-Tile. Zdroj: Wienerberger s.r.o.

Fotovoltaické moduly Wevolt X-Tile: Nejmodernější řešení na střeše a úspora energií o polovinu

Společnost Wienerberger nabízí již nějakou dobu fotovoltaické moduly Wevolt X-Tile, které se instalují přímo mezi střešní tašky. Jakmile jsem se o tomto inovativním řešení dozvěděl, zrušil jsem objednávku invazivních fotovoltaických panelů a nechal si vypočítat Wevolt X-Tile na svou střechu. A to i přes to, že jsem měl již položenou novou krytinu od Tondachu, která je však kompatibilní s moduly X-Tile.