REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

ROS Opočno - Václav Svatoň

Základní informace

název:ROS Opočno - Václav Svatoň
adresa:Semechnice 158, 518 01 Dobruška
region:Rychnov nad Kněžnou
telefon:494 662 002, 777 653 000
e-mail:ros.opocno@wo.cz
internet:www.ros.sf.cz
www-adresa:www.estav.cz/ros-opocno
IČO: 48602311
DIČ: CZ7606133381
dříve/fúze: SVATOŇ VÁCLAV - ROS Opočno

Kontakty


Václav Svatoň, tel.: 494 662 002, 777 653 000

Činnost firmy

Výroba, prodej a servis sušicích zařízení; vysoušeče pracují na principu cirkulace proudu teplého vzduchu v daném předmětu, kterým je např. obuv, rukavice, dýchací masky, protichemické obleky, neopreny a jiné mokré předměty; využití v průmyslu i domácnosti; výroba dílenského nábytku, dodávky ultrazvukových čističek, výroba nerezových dřezů a stolů (nerezový program)

Obchodní činnost Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty Údržba, opravy, servis, revize

Výrobky

  • Dřez nerezový
  • Modul vysoušecí ROS MJ 01
  • Nábytek nerezový
  • Skříň sušicí ROS 04/turbo
  • Stůl mycí nerezový
  • Stůl nerezový k myčkám
  • Vysoušeč kabátů a plášťů ROS 5/K, ROS 10/K
  • Vysoušeč obleků a neoprénů ROS 2H, ROS 3H
  • Vysoušeč rukavic a obuvi ROS 02, ROS 09, ROS 20
  • Vysoušeč tlakových lahví ROS TL 4

Nejnovější články

Zdroj: Fotolia.com - franck-boston

Xella je připravena na budovy s téměř nulovou spotřebou energie

Blížící se rok 2020 a s ním i pojem Budova s téměř nulovou spotřebou energie snad zasáhl každého, kdo se pohybuje v odvětví stavebnictví. Z právního hlediska jde o budovu, jejíž spotřeba primární energie je ve značném rozsahu pokryta z obnovitelných zdrojů. Tyto budovy jsou a budou při hodnocení porovnávány s tzv. Referenční budovou (výpočtově definována budova téhož druhu, tvaru, velikosti, orientace aj.).

Zdroj: AdobeStock - SeanPavonePhoto

Chytré město napadli hackeři

Baltimore prodělal v květnu těžký kyber-útok na počítače městské správy. Ukázala se tím velmi nízká schopnost měst rozpoznávat a odolávat podobnému nebezpečí. A je to i podstatné varování pro další města, která stále větší množství provozních funkcí přenechávají automatizovaným systémům řízení.

Plánujete vyměnit okna? Nedělejte si z bytu staveniště

Plánujete vyměnit okna? Nedělejte si z bytu staveniště

Pracovník firmy vyjme staré dvojsklo. Zkontroluje těsnění, případně jej zrenovuje a vloží do rámu nové speciální zasklení s vylepšenými technickými parametry. Následně okno seřídí a dotáhne kování. Společnost AGC vyvinula sklo s antikondenzačním povlakem Anti-Fog.

Zdroj: Fotolia.com

ROZHOVOR: Nájem a nájemní smlouva podrobně s odborníkem

Nájemní bydlení je v době drahých bytů a těžko dostupných hypoték jednou z možností jak bydlet. Nájem domu či bytu má i své výhody - těmi jsou především možnost se libovolně stěhovat, popřípadě i to, že servis a opravy bytu či domu má na starosti majitel. Aby bylo mezi vámi a majitelem jasno, je potřeba mít sepsanou nájemní smlouvu. Co má obsahovat a co obsahovat již nesmí? Může omezovat počet osob v bytě či domácí zvířata? Nezapomínejte také, že smlouva a zákony není všechno. Důležité jsou i dobré vztahy mezi majitelem a nájemníkem.

Chcete kameru na rodinném domě? Co na to GDPR

Chcete kameru na rodinném domě? Co na to GDPR

Instalace kamery, říkejme tomu raději kamerový systém, na rodinném domě je poměrně jednoduchá, protože dnešní technologie umožňují bezpečný přenos dat i bez složité instalace rozvodů systému. Navíc díky stále rostoucím společenským hrozbám, se řada lidí rozhoduje, jak co nejbezpečněji zajistit svůj majetek a ochránit i rodinné prostředí.

REKLAMA