REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Tomáš Kozůbek - reklamní služby

Základní informace

název:Tomáš Kozůbek - reklamní služby
adresa:Zahradní 1, 792 01 Bruntál
region:Bruntál
internet:www.reklamabruntal.cz
IČO: 73916935
založení/historie: od r. 2005

Činnost firmy

Reklamní služby: výroba firemních štítů, reklama na auta, potisk textilu, výroba reklamních plachet, velkoplošný tisk, světelná reklama, orientační systémy, razítka, vizitky, letáky, polystyrenové písmo na fasády, kovové závěsné konzoly na rekl. štíty, plastová loga výrobců motorek a jiných značek, historické erby, pronájem reklamních ploch (Bruntálsko, Krnovsko, Opavsko)

Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty Grafické návrhy, reklamy

Nejnovější články

Zdroj: Saint-Gobain

Nadkrokevní izolace umožní viditelné trámy v podkroví

Starší princip mezi - a podkrokevního zateplení ustupuje dnes již standardním systémům nadkrokevních izolací. Je pro to více důvodů, novější nadkrokevní zateplení má mnoho výhod, od minimalizace akustických mostů, vyloučení vzniku teplených mostů, rychlost montáže a úsporu prostoru v interiéru až po otevřený podhled v interiéru – přiznané dřevěné střešní trámy.

Zdroj: AdobeStock - milan

Kam umístit elektrorozvaděč v rodinném domě. Jak velký je a jaké parametry má mít

Pod pojmem rozvaděč (pro někoho také rozváděč, rozvodnice – vše v kombinaci s přídavnými jmény jako venkovní/vnitřní, elektroměrový/domovní, hlavní/podružný atd.) si v obecné rovině představíme skříň, do které je zavedeno několik kabelů a která současně obsahuje elektrické přístroje pro jištění, měření a ovládání příslušné elektroinstalace.

Foto: Mateusz Zajkowski

Dům utopený v lese. Fasádu má ze dřeva a plechu

Téma splynutí stavby a přírody se v architektuře opakuje často. Polští architekti využili při stavbě rodinného domu, zasazeného do borovicového háje, několik zajímavých řešení, které interiér kompaktní stavby v mezi stromy doslova utopily.

Zdroj: Bef Home s.r.o.

Jak na instalaci krbové vložky. Usazení a obezdění zvládnete i svépomocí

Krbová vložka je oblíbeným dodatečným zdrojem vytápění rodinného domu i zajímavým prvkem interiéru. Její instalace není složitá, přesto vyžaduje znalost stavebních postupů a pečlivost při práci. Důležitá je stavební připravenost – přívod vzduchu a odtah kouře. Zkušenější kutil může krbovou vložku zvládnout usadit a obezdít i svépomocí. Jak na to?

REKLAMA