Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

QUALITYKONSULT - Ing. Vladimír Schreiber, CSc.

Základní informace

název:QUALITYKONSULT - Ing. Vladimír Schreiber, CSc.
adresa:U Lužického semináře 34, 118 00 Praha 1
region:Praha
IČO: 14945991

Činnost firmy

Poradenské a výkonné služby v oboru kontroly zjišťování a zajišťování jakosti a zkoušení stavebních systémů, objektů, konstrukcí, dílců a materiálů pro jejich použití v tuzemsku a v zahraničí

Stavební cechy, svazy, komory, sdružení, asociace
  • SZV   Svaz zkušeben pro výstavbu
Zkušebnictví
Konzultační a poradenská činnost

Nejnovější články

Zdroj: ARBI

Keramika v koupelnách a kuchyních: Přírodní motivy stále v kurzu. Velkoplošný obklad je rok od roku oblíbenější

Druhý ročník konference MATERIÁL + TREND, představil posluchačům 10 odborných přednášek zaměřených na aktuální trendy a vývoj materiálů v oboru interiérového designu. O trendových paletách barev přijeli přednášet i významní hosté ze zahraničí jako je známý skandinávský trendhunter Stefan Nilsson nebo specialistka na barvy Judith van Vliet.

Zdroj: Fotolia – hroephoto

Černá skládka ve vaší obci? S likvidací pomůže až milionová dotace

Nelegální černá skládka je místem, které není určeno ke skládkování a kde je odpad odložen nelegálně a bez potřebných povolení. Často se nachází na odlehlých místech a zpravidla se rychle rozrůstá. Původce odpadu je obvykle obtížně dohledatelný. S likvidací těchto černých skládek pomůže samosprávám nová dotační výzva z Národního programu Životní prostředí.

Brno, bytové domy Neumanka. Foto: Trikaya

Ceny brněnských bytů pokořily historické maximum

Nové prodeje trhaly ve druhém kvartálu 2024 rekordy. Od dubna do června se v Brně prodalo 372 novostaveb, tedy téměř trojnásobek toho, co ve stejném období vloni. Jedná se tak o největší meziroční nárůst za posledních deset let. V červnu se totiž průměrná cena volných bytů vyšplhala z květnových 129 000 Kč až na 131 700 Kč za m2.