REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Pleva, Vladimír Pleva - trade

Základní informace

název:Pleva, Vladimír Pleva - trade
adresa:Na Klaudiánce 256/4, 147 00 Praha 4
region:Praha
telefon:776 164 710
e-mail:ptrade@centrum.cz
internet:www.ptrade-lighting.com
www-adresa:www.estav.cz/ptrade
IČO: 13146441
založení/historie: od r. 1998

Kontakty


Vladimír Pleva, tel.: 776 164 710

Činnost firmy

Kompletní dodávky svítidel pro hotely, penziony, restaurace, státní i soukromé rezidence atd.; venkovní a speciální svítidla pro parky, pasáže, nábřežní promenády, historická centra a budovy, zahrady apod.; podvodní svítidla do bazénů, fontán, vodních příkopů, aquaparků, zemní svítidla, svítidla pro obchody, galerie a muzea, klenotnictví atd.; svítidla "XXL" - pro speciální prostory vyžadující nadstandardně velká svítidla; svítidla s LED zdroji pro osvětlení schodišť (kinosály, nákupní centra atp.); zábradlí

Obchodní činnost

Nejnovější články

Vnitřní kanalizace: připojovací potrubí

Vnitřní kanalizace: připojovací potrubí

Pro připojení každého umyvadla či WC a dalších zařizovacích předmětů je nutné připojovací potrubí. To začíná u zápachové uzávěrky a končí napojením na odpadní potrubí. Může být v provedení větrané nebo nevětrané, častější je nevětrané. Hlavním úkolem připojovacího potrubí je zajištění dostatečného odtoku odpadních vod ze zařizovacích předmětů bez odsávání zápachových uzávěrek a zpětného zatékání.

Revoluční způsob zdění na hotovou maltovou směs Heluz SIDI

Revoluční způsob zdění na hotovou maltovou směs Heluz SIDI

Ke zdění s novou silikátovo-disperzní maltou Heluz SIDI stačí balení s hotovou směsí a váleček. Tak jednoduché bude díky revoluční novince, tekuté, předem připravené maltě Heluz SIDI zdění z broušených cihel Heluz

Poptávka po klimatizacích roste

Poptávka po klimatizacích roste

Zájem o klimatizace letos vzrostl o pět procent. Ačkoliv bylo letošní léto v Česku nejteplejší od roku 1961, podle odborníků lze za růstem obliby hledat zejména větší touhu po komfortu u samotných uživatelů.

Byt ovládla šedá! Vítejte v Batmanově jeskyni

Byt ovládla šedá! Vítejte v Batmanově jeskyni

Někteří lidé vnímají dospělost jako poměrně fádní fázi života, a tak se raději přidržují hravého dětství. Majiteli moskevského bytu dočista vyhovoval svět superhrdinů. Jenže kam má po stěhování do nového apartmánu uložit své sesbírané klenoty? To už je práce pro architekta s citem pro praktický design.

JAK KOUPIT BYDLENÍ

Příručka Jak koupit bydlení

E-book: Příručka ZDARMA!

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA