Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

PŘÍVĚSY HK

Základní informace

název:PŘÍVĚSY HK
adresa:Bratří Štefanů 902/71, 500 03 Hradec Králové
region:Hradec Králové
telefon:773 101 801
e-mail:privesyhk@email.cz
internet:www.privesyhk.cz
www-adresa:www.estav.cz/privesy-hk
IČO: 66819504
DIČ: CZ7507073068
založení/historie: od r. 2012

Kontakty


Jan Šipoš, tel.: 773 101 801

Činnost firmy

Prodej kvalitních nových přívěsných vozíků; značkové přívěsy ve více než 70 variantách a provedeních v cenách již od 15 900 Kč vč. DPH; záruční doba 2 roky; všechny přívěsy jsou s evropskou homologací dodávané zahraničním výrobcem s 18letou tradicí a roční produkcí více než 5000 přívěsů do celé Evropy; zajištění dopravy a pojištění přívěsu; možnost dodání tažného zařízení

Obchodní činnost

Nejnovější články

Inspirujte se dřevěným designem z Londýna

Inspirujte se dřevěným designem z Londýna

Inspirujte se prestižní přehlídkou světového designu London Design Festival (LDF), který se v letošním roce uskutečnil od 14. do 22. září po celém Londýně v rámci specializovaných výstav, přednášek a workshopů. V rámci našeho stavebního portálu se podíváme především na krásu dřeva v kolekci nazvané Leaving a Legacy.

Vnitřní kanalizace: připojovací potrubí

Vnitřní kanalizace: připojovací potrubí

Pro připojení každého umyvadla či WC a dalších zařizovacích předmětů je nutné připojovací potrubí. To začíná u zápachové uzávěrky a končí napojením na odpadní potrubí. Může být v provedení větrané nebo nevětrané, častější je nevětrané. Hlavním úkolem připojovacího potrubí je zajištění dostatečného odtoku odpadních vod ze zařizovacích předmětů bez odsávání zápachových uzávěrek a zpětného zatékání.

Revoluční způsob zdění na hotovou maltovou směs Heluz SIDI

Revoluční způsob zdění na hotovou maltovou směs Heluz SIDI

Ke zdění s novou silikátovo-disperzní maltou Heluz SIDI stačí balení s hotovou směsí a váleček. Tak jednoduché bude díky revoluční novince, tekuté, předem připravené maltě Heluz SIDI zdění z broušených cihel Heluz

Poptávka po klimatizacích roste

Poptávka po klimatizacích roste

Zájem o klimatizace letos vzrostl o pět procent. Ačkoliv bylo letošní léto v Česku nejteplejší od roku 1961, podle odborníků lze za růstem obliby hledat zejména větší touhu po komfortu u samotných uživatelů.

REKLAMA