REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

PRIONORD, a.s.

Základní informace

název:PRIONORD, a.s.
adresa:Strážovice 18, 341 01 Horažďovice
region:Klatovy
IČO: 18236006
DIČ: CZ18236006
založení/historie: od r. 1991
počet zaměstnanců: 88
certifikát jakosti: ČSN EN ISO 9001
roční obrat: 65,0 mil. Kč za rok 2003

Činnost firmy

Výroba leštěných tenkostěnných desek z přírodní žuly - řezání přírodní žuly na desky o síle 10 až 80 mm; výroba silnostěnných dlažeb pro venkovní použití, žulových obrubníků, řezaných kostek; výroba replik starožitného nábytku typu LORD SHERATON; dodávka dlažby

Obchodní činnost Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty

Výrobky

  • Deska silnostěnná žulová
  • Deska tenkostěnná žulová leštěná
  • Kostka řezaná z přírodní žuly
  • Obrubník z přírodní žuly
  • Výrobky z přírodní žuly

Nejnovější články

Tokio, zdroj: Fotolia.com - Sean Pavone Photo

Bytová bublina? Průměrná cena bytu v Tokiu překonala rekord ze spekulativního roku

Průměrná cena nového bytu v Tokiu a okolí překonala rekord z roku 1990, kdy na realitním trhu splaskla spekulativní bublina. Průměrný byt se tam loni prodával za 62,6 milionu jenů (11,9 milionu Kč), informovala dnes agentura Kjódó. Server Statista uvádí, že průměrný byt v Tokiu měl v roce 2020 rozlohu 61,7 metru čtverečních.

Zdroj: Laufen CZ

Dopřejte své koupelně nádech luxusu

Koupelna je intimním prostorem, ve kterém strávíte denně spoustu času nejenom kvůli hygieně, ale také odpočinku a úniku před starostmi všedního dne. I proto by kromě praktičnosti měla nabídnout pohodlí a trochu rozmazlování, třeba v podobě designových a luxusních prvků. Koupelnový prostor přitom nemusí být do posledního kousku podle nejnovějších trendů, i malá změna může přinést nádech luxusu, který si dnes může dopřát každý. Na co se zaměřit?

Zdroj: Fotolia.com - brozova

Kde si půjčit až 150 000 Kč během několika minut

Když vám na poslední chvíli odpadne financování, nebo dostanete nabídku, která se zkrátka neodmítá, můžete získat potřebné peníze už do čtvrt hodiny. Žádost o dlouhodobou nebankovní půjčku až 150 000 Kč je vyhodnocována ihned, takže za pár minut víte, na čem jste. Finanční prostředky je přitom možné použít na cokoliv, zcela dle vašeho uvážení.

REKLAMA
REKLAMA