REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

PRIMAGAS s.r.o.

Základní informace

název:PRIMAGAS s.r.o.
adresa:Na Pankráci 30, 140 00 Praha 4
region:Praha
internet:www.primagas.cz
IČO: 47118008
DIČ: CZ47118008
dříve/fúze: PRIMAPLYN, spol. s r.o.

Činnost firmy

Distribuce a prodej zkapalněných ropných plynů propanu a propan-butanu (LPG); dodávky zkapalněného propanu a propan-butanu pro vytápění, ohřev vody, vaření a pohon vozidel; zajištění komplexních služeb - od poskytnutí zásobníku přes jeho montáž a instalaci rozvodů až po kontroly a údržbu během celé doby provozu

Obchodní činnost

Nejnovější články

Bytový dům, ilustrační obrázek, Zdroj: fotolia

Trend celoživotního bydlení v pronájmu se u nás zatím neuchytil

Dlouhodobě pak vlastní bydlení upřednostňuje drtivá většina Čechů. Například ve Švýcarsku žije téměř 60 % lidí v nájemním bydlení. Pokud si chtějí Češi nemovitosti i nadále kupovat, musí disponovat určitou výši úspor. Proto je ideální začít spořit brzy po narození dítěte.

Zdroj: cb-vzduchotechnika.cz

Rozvody nuceného větrání bytů a rodinných domů – SPIRO systém Lindab Safe Click

Možností, jak vyřešit systém nuceného větrání v bytech a rodinných domech, je celá řada. Pro mnohé z možných koncových uživatelů může být obtížné orientovat se v záplavě nabídek, toho „nejlepšího řešení“. V následujících článcích, bychom Vám rádi přinesli základní informace pro snadnější orientaci.

Zdroj: BoysPlayNice

Znovu a lépe. Chatu dokončili po čtyřiceti letech. Na fasádu dali ohořelé dřevo

Vypadá jako zbytnělá ptačí budka nápadně tmavé barvy. Termíny jako střecha, zeď, či komín tu splývají v jediném celku. Atypická kulatá okna, nezvyklé provedení pláště. Pozornost si ale tenhle objekt rozhodně zaslouží. Není to totiž typická rekreační chata, ale stavba prošpikovaná chytrými nápady.

REKLAMA