REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Prchal, Stanislav PRCHAL RIKO

Základní informace

název:Prchal, Stanislav PRCHAL RIKO
adresa:Ludvíka Podéště 1868/12, 708 00 Ostrava - Poruba
region:Ostrava-město
internet:www.elektroatrh.cz
IČO: 65865570
DIČ: CZ470216444

Činnost firmy

Odborný česko-slovenský elektrotechnický časopis ELEKTRO A TRH, určený všem elektrotechnikům, revizním technikům, projektantům řídicí a automatizační techniky, odborníkům na světelnou techniku a rozšíření o zajímavé informace z domácího a zahraničního trhu v této oblasti

Nakladatelská činnost

Nejnovější články

Zdroj: Laufen CZ

Dopřejte své koupelně nádech luxusu

Koupelna je intimním prostorem, ve kterém strávíte denně spoustu času nejenom kvůli hygieně, ale také odpočinku a úniku před starostmi všedního dne. I proto by kromě praktičnosti měla nabídnout pohodlí a trochu rozmazlování, třeba v podobě designových a luxusních prvků. Koupelnový prostor přitom nemusí být do posledního kousku podle nejnovějších trendů, i malá změna může přinést nádech luxusu, který si dnes může dopřát každý. Na co se zaměřit?

Zdroj: Fotolia.com - brozova

Kde si půjčit až 150 000 Kč během několika minut

Když vám na poslední chvíli odpadne financování, nebo dostanete nabídku, která se zkrátka neodmítá, můžete získat potřebné peníze už do čtvrt hodiny. Žádost o dlouhodobou nebankovní půjčku až 150 000 Kč je vyhodnocována ihned, takže za pár minut víte, na čem jste. Finanční prostředky je přitom možné použít na cokoliv, zcela dle vašeho uvážení.

Obnova památkových objektů úpravny uhlí v Žacléři , foto dotaceeu.cz

Obnova památkových objektů úpravny uhlí v Žacléři

Předmětem projektu s dotací EU byla obnova památkových objektů úpravny uhlí (st.parcela č.259 v k.ú. Lampertice), spojovacího mostu ze šachetní budovy do úpravny uhlí a osvětlení těžní věže (stavební parcela č.318 v k.ú. Lampertice) hlubinného uhelného dolu Jan.

REKLAMA
REKLAMA