REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

PERLIT PRAHA s.r.o.

Základní informace

název:PERLIT PRAHA s.r.o.
adresa:Průmyslová 881, 198 00 Praha 9
region:Praha
internet:www.perlitpraha.cz
IČO: 49614223
DIČ: CZ49614223
založení/historie: od r. 1972

Činnost firmy

Výroba tepelné a zvukové izolace - expandovaný perlit (na výrobu suchých omítkových směsí, malt a zásypů, jemné druhy použitelné jako plnivo) a sorbentu ropných látek VAPEX

Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty

Výrobky

  • Perlit expandovaný EP 100, EP 150 OM, EP 150 PB, AGRO
  • Perlit hydrofobizovaný VAPEX A, B, E

Nejnovější články

Obnova památkových objektů úpravny uhlí v Žacléři , foto dotaceeu.cz

Obnova památkových objektů úpravny uhlí v Žacléři

Předmětem projektu s dotací EU byla obnova památkových objektů úpravny uhlí (st.parcela č.259 v k.ú. Lampertice), spojovacího mostu ze šachetní budovy do úpravny uhlí a osvětlení těžní věže (stavební parcela č.318 v k.ú. Lampertice) hlubinného uhelného dolu Jan.

Zdroj: Saint-Gobain

Nadkrokevní izolace umožní viditelné trámy v podkroví

Starší princip mezi - a podkrokevního zateplení ustupuje dnes již standardním systémům nadkrokevních izolací. Je pro to více důvodů, novější nadkrokevní zateplení má mnoho výhod, od minimalizace akustických mostů, vyloučení vzniku teplených mostů, rychlost montáže a úsporu prostoru v interiéru až po otevřený podhled v interiéru – přiznané dřevěné střešní trámy.

Zdroj: AdobeStock - milan

Kam umístit elektrorozvaděč v rodinném domě. Jak velký je a jaké parametry má mít

Pod pojmem rozvaděč (pro někoho také rozváděč, rozvodnice – vše v kombinaci s přídavnými jmény jako venkovní/vnitřní, elektroměrový/domovní, hlavní/podružný atd.) si v obecné rovině představíme skříň, do které je zavedeno několik kabelů a která současně obsahuje elektrické přístroje pro jištění, měření a ovládání příslušné elektroinstalace.

Foto: Mateusz Zajkowski

Dům utopený v lese. Fasádu má ze dřeva a plechu

Téma splynutí stavby a přírody se v architektuře opakuje často. Polští architekti využili při stavbě rodinného domu, zasazeného do borovicového háje, několik zajímavých řešení, které interiér kompaktní stavby v mezi stromy doslova utopily.

REKLAMA