REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

PC Design - Ing. Libor Štolc

Základní informace

název:PC Design - Ing. Libor Štolc
adresa:Na Zástřelu 40, 162 00 Praha 6
region:Praha
internet:www.pcdesign.cz
IČO: 12492655
DIČ: CZ510427047
založení/historie: od r. 1998
počet zaměstnanců: 1
roční obrat: 500,0 tis. Kč za rok 2005

Činnost firmy

Interior Design Tools - aplikační nadstavba pro návrhy a kalkulace interiérů a výroba nábytku programu trueSpace 5; podpora programů firmy Caligari Corporation; distribuce a podpora programu OPTIMIK fy RK Software

Obchodní činnost Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty

Výrobky

  • Aplikační nadstavba INTERIOR DESIGN TOOLS k programu trueSpace 5.1

Nejnovější články

Zdroj: Saint-Gobain

Nadkrokevní izolace umožní viditelné trámy v podkroví

Starší princip mezi - a podkrokevního zateplení ustupuje dnes již standardním systémům nadkrokevních izolací. Je pro to více důvodů, novější nadkrokevní zateplení má mnoho výhod, od minimalizace akustických mostů, vyloučení vzniku teplených mostů, rychlost montáže a úsporu prostoru v interiéru až po otevřený podhled v interiéru – přiznané dřevěné střešní trámy.

Zdroj: AdobeStock - milan

Kam umístit elektrorozvaděč v rodinném domě. Jak velký je a jaké parametry má mít

Pod pojmem rozvaděč (pro někoho také rozváděč, rozvodnice – vše v kombinaci s přídavnými jmény jako venkovní/vnitřní, elektroměrový/domovní, hlavní/podružný atd.) si v obecné rovině představíme skříň, do které je zavedeno několik kabelů a která současně obsahuje elektrické přístroje pro jištění, měření a ovládání příslušné elektroinstalace.

Foto: Mateusz Zajkowski

Dům utopený v lese. Fasádu má ze dřeva a plechu

Téma splynutí stavby a přírody se v architektuře opakuje často. Polští architekti využili při stavbě rodinného domu, zasazeného do borovicového háje, několik zajímavých řešení, které interiér kompaktní stavby v mezi stromy doslova utopily.

Zdroj: Bef Home s.r.o.

Jak na instalaci krbové vložky. Usazení a obezdění zvládnete i svépomocí

Krbová vložka je oblíbeným dodatečným zdrojem vytápění rodinného domu i zajímavým prvkem interiéru. Její instalace není složitá, přesto vyžaduje znalost stavebních postupů a pečlivost při práci. Důležitá je stavební připravenost – přívod vzduchu a odtah kouře. Zkušenější kutil může krbovou vložku zvládnout usadit a obezdít i svépomocí. Jak na to?

REKLAMA