REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Oláh, Josef Oláh - Zámečnictví

Základní informace

název:Oláh, Josef Oláh - Zámečnictví
adresa:Suchá 3, 503 15 Nechanice
region:Hradec Králové
telefon:723 002 407, 775 663 571
e-mail:josef.olah@seznam.cz
www-adresa:www.estav.cz/olah
IČO: 60139234
DIČ: CZ6610080268
založení/historie: od r. 1995

Kontakty

Činnost firmy

Expresní výroba a montáže atypických strojů a zařízení; výroba a montáž celých technologických celků chemicko-potravinářského zařízení, technologie z uhlíkových a nerez materiálů; dílenská zakázková výroba, expresní montáže; výroba konstrukcí, výroba a montáž tlakových a netlakových nádrží; zajišťování kvalifikovaných pracovníků (svářeči - TIG/MIG/MAG, potrubáři, montéři, vedoucí stavby, technické dozory); dodávky materiálu, povrchové úpravy

Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty Montážní činnost Úpravy materiálů

Nejnovější články

Bull of the year 2018

Bull of the year 2018

Slavnostní vyhlášení 15. ročníku cen Bull of the year společnosti PREFA Aluminiumprodukte s.r.o. se uskutečnilo v hotelu Vista v turistickém resortu Dolní Morava. Do tradiční soutěže, která je určena klempířským firmám, a které do ní mohou přihlásit své realizace s krytinou PREFA, se přihlásilo 68 firem s celkem 112 objekty.

Autor: Dominika Vykypělová, Josef Mikeš

Čeští studenti představili odvážné návrhy úsporných rodinných domů

Porota 4. ročníku oceňované studentské architektonicko-technické soutěže Český soběstačný dům 2019 vybrala nejlepší návrhy malých rodinných domů, které jsou po většinu roku nezávislé na dodávkách elektrické energie. Do letošního ročníku soutěže se přihlásily desítky studentů z celé České republiky a ze Slovenska s koncepty bydlení, které má maximálně šetřit pitnou vodou a více než polovinu roku pokrývat svou spotřebu vlastní naakumulovanou elektřinou.

REKLAMA