Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

OKENTĚS, spol. s r.o.

Základní informace

název:OKENTĚS, spol. s r.o.
adresa:Zašovská 71, 757 01 Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou
region:Vsetín
internet:www.okentes.cz
IČO: 26817772
DIČ: CZ26817772
založení/historie: od r. 1992
počet zaměstnanců: 46
roční obrat: 142,8 mil. Kč za rok 2011
dříve/fúze: OKENTĚS ZUBŘÍ - Pernica a syn

Činnost firmy

Velkoobchod - okenní a dveřní těsnění: silikonové SILLEN, samolepicí ELLENFLEX a SANOK, eurotěsnění PRIMO a DIPRO, stříkací lepidla North Star, dveřní zámky a vložky FAB, okenní a dveřní kování CEMOM, těsnicí kartáče STRIBO, automat. padací dveřní prahy ELLEN a PLANET, flexibilní kartáčky LINEAR, přechodové lišty PRINZ, expandační pásky FENFAST, protopožární pásky, PUR pěny a tmely PYROPLEX a PROMAT, tmely a PUR pěny TEKAPUR a MASTERSIL, tmely PERENÁTOR a LUKOPREN, lepidla ALKAPREN a KLEIBERIT, prům. pásky, hmoždinky a elektonářadí

Obchodní činnost

Výrobky

  • Skryté závěsy CEMOM MOATTI D-SIGN pro bezfalcové interiérové dveře
  • Těsnicí lišta PLANET HS/FT

Nejnovější články

Zdroj: Shantanu Starick

Nájem jako past? Levné domy postavené na přívěsu si v Irsku zamilovali. Staví v komunitě z přírodních materiálů

Češi možná patří k evropské špičce ve vlastnickém bydlení, ale v Irsku je tomu přesně naopak. Ceny nemovitostí tam meziročně rostou o 11 %, a tento trend následují i ceny nájemného. Jako řešení tedy někteří volí malé domky na přívěsu. Tigín v gaelštině znamená malý dům. A přesně o malých, cenově dostupných mikrodomech, je projekt studia Common Knowledge.

Zdroj: Daikin

Ušetřete výdaje za vytápění a ohřev vody. S novou klimatizací Daikin Multi+

Nová klimatizace Multi+ pro chlazení, vytápění i ohřev vody vám ušetří až 40 % výdajů za plyn, nebo 75 % nákladů na elektřinu. Multisplitová klimatizace je vlastně tepelné čerpadlo vzduch-vzduch. Na její pořízení tak můžete získat státní dotaci z programu NZÚ, pokud ji využijete jako hlavní zdroj vytápění místo nevyhovujícího kotle nebo elektrického vytápění.

REKLAMA