REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

NAVTEQ s.r.o.

Základní informace

název:NAVTEQ s.r.o.
adresa:Novodvorská 994/138, 142 21 Praha 4
region:Praha
internet:www.navteq.com
IČO: 26717841
DIČ: CZ26717841
založení/historie: od r. 2002

Činnost firmy

Zpracování digitálních map se zaměřením na navigaci; poskytování software, poradenství; služby databank, správa sítí; reklamní činnost a marketing

Konzultační a poradenská činnost Obchodní činnost Marketing
Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty Grafické návrhy, reklamy

Nejnovější články

Foto: Lina Németh

Dřevostavba dýchá s okolní přírodou. Rodinný dům na Benešovsku zapadá do krajiny

Benešovsko je oblíbenou středočeskou destinací s krásnou přírodou a malebnými vesnicemi obklopenými loukami a lesy, jež svádějí k nostalgii a odpočinku. Patří bezesporu i k vyhledávaným lokalitám pro stavbu rodinných domů. Nahlédněme do zajímavě řešené dřevostavby, která daný klid neruší a přirozeně zapadá do krajiny.

Zdroj: Wavin Czechia s.r.o.

Nová generace zónové regulace Wavin Sentio přináší nejen tepelný komfort, ale i zdravé ovzduší

Nejistota na trhu s energiemi, ale i snaha o naplňování ESG strategie staví firmy před otázku, jak efektivně snižovat výdaje za topení, a přitom neomezit tepelný komfort uvnitř budov. Klíčovým prvkem v této snaze se stávají moderní regulační systémy. Typickým představitelem inovačního řešení, které napomáhá k výraznému snižování nákladů na energie, je zónová regulace Wavin Sentio, se kterou lze výborných výsledků dosáhnout nejen v obytných či kancelářských budovách, ale i v průmyslových objektech, kde je potřeba v jednotlivých zónách zajistit zcela jiné teplotní podmínky. Návratnost investice je přitom již během pouhých dvou tepelných sezón.

REKLAMA