REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Nábytek KLER s.r.o.

Základní informace

název:Nábytek KLER s.r.o.
adresa:Hlavní nám. 15, 794 01 Krnov
region:Bruntál
telefon:554 612 343
e-mail:info@residenza.cz
internet:www.residenza.cz
www-adresa:www.estav.cz/nabytek-kler
IČO: 25834291
DIČ: CZ25834291

Kontakty

Činnost firmy

Rozsáhlý sortiment sedacího nábytku v klasickém i moderním provedení a designu je prezentován širokou škálou prvků umožňujících sta kombinací; umělecké spojení přírodních materiálů, kůže a dřeva, mistrovské zpracování ve všech detailech je samozřejmostí u všech výrobků zn. KLER

Obchodní činnost Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty

Nejnovější články

Proč uvažovat o nové koupelně?

Proč uvažovat o nové koupelně?

Obnova koupelny je jednou za čas potřebná. Jak renovovat koupelnu tak, aby nás konečný výsledek potěšil? Je jedno, zda se rozhodnete pro vanu nebo sprchový kout. V koupelně se musíte cítit dobře.

Zdroj: Fotolia.com - kara

Pozor na netopýry a ptáky při zateplování. Hnízdiště ve sparách musíte nahradit budkou

Panelové domy procházejí vlnou velmi žádoucího snižování energetické náročnosti. Všechna tato opatření stavby výrazně zhodnocují, prodlužují jejich životnost a zlevňují provoz. Jejich vedlejším produktem jsou však často nevratné negativní zásahy do populací některých zvířat. Jak zateplit dům a zachovat životní prostor často ohroženým a zákonem chráněným živočichům?

Chcete tepelné čerpadlo? Dejte pozor na chyby při instalaci a provozu

Chcete tepelné čerpadlo? Dejte pozor na chyby při instalaci a provozu

Přestože jsou tepelná čerpadla pevnou součástí dnes používané tepelné techniky, při jejich volbě, návrhu a provozu se stále dělá řada chyb. Výrobci tepelných čerpadel svá zařízení zdokonalili tak, že jejich instalace je v některých případech opravdu velmi jednoduchá. A právě v té jednoduchosti se skrývají nebezpečí, že se nepříhlídne ke specifickým vlastnostem tepelných čerpadel a výsledek nesplní očekávání. V případě odborného postupu a respektování v článku uvedených skutečností se tomu lze vyhnout.

REKLAMA
REKLAMA