Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

MTIS s.r.o.

Základní informace

název:MTIS s.r.o.
adresa:Ruská 32/556, 101 00 Praha 10
region:Praha
internet:www.mtis.cz
IČO: 26133181
DIČ: CZ26133181
založení/historie: od r. 1999
počet zaměstnanců: 10
roční obrat: 10,0 mil. Kč za rok 2004

Činnost firmy

Stavební firma - provádění veškeré stavební činnosti; zaměření na provádění střešních plášťů a jejich rekonstrukce; rekonstrukce menších objektů; zateplování fasád; sádrokartonové příčky a podhledy; půdní vestavby; práce: tesařské, klempířské, zednické, hromosvodářské, zámečnické, sklenářské, izolatérské, pokrývačské; práce prováděné horolezeckou technikou

Stavební činnost Stavební činnost - HSV Stavební činnost - PSV Rekonstrukce, modernizace Práce ve výškách

Nejnovější články

Zdroj: AdobeStock.com - exclusive-design

Nespalujte odpadky v kotli! SMOKEMANovo desatero správného topiče, díl 03/10

Každý zdroj pro lokální vytápění byl navržen a vyroben pro spalování určitého paliva s daným rozsahem fyzikálních a chemických parametrů. Spalováním jiného paliva s parametry mimo uvedený požadovaný rozsah dochází k výraznému zhoršení kvality spalování, což vede ke zvýšení produkce znečišťujících látek.

Zdroj: Helios

Účinné větrání s tichými ventilátory Helios

Kvalitní větrání zvýší komfort bydlení. Především v koupelnách bez oken je žádoucí účinné větrání, které neježe odstraní pachy a vlhkost, ale hlavně účinně zabrání tvorbě plísní. Ventilátory Helios do koupelen a WC, vyznačující se dlouhou životností, výkonnými motory s extrémně tichým chodem, oceněným designem a možností instalace přímo nad vanu či sprchu, vám v tom pomohou.