REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa!

EUROTANK DIESEL s.r.o.

Základní informace

název:EUROTANK DIESEL s.r.o.
adresa:Poděbradova 1157/8, 430 02 Chomutov
region:Chomutov
telefon:777 085 135, 777 085 134
e-mail:obchod@eurotankdiesel.cz
internet:www.eurotankdiesel.cz
www-adresa:www.estav.cz/mobilninadrze
IČO: 28672445
DIČ: CZ28672445

Kontakty


Ivana Seidlová, tel.: 777 085 134

Činnost firmy

Prodej nádrží na naftu, olej, pitnou vodu, chemikálie, AdBlue, použitý olej, užitkovou vodu, palet pro uskladnění chemikálií, havarijních souprav atd.

Obchodní činnost

Nejnovější články

Je to vizualizace nebo není? To často pozná jen cvičené oko odborníka. Někdy i ten má pochybnosti.  Zdroj: AdobeStock -  4th-life-photography

Realistické vizualizace v praxi interiérového designéra. Slouží nebo škodí?

Současný klient architekta, designéra, návrháře, ty interiérové nevyjímaje, je každodenně masírován médii a společností k tomu, považovat za jedinou, moderní, vědeckou a všeobjímající metodu ku zdárnému návrhu interiéru počítačovou vizualizaci. Na ní se ukáže, jak je architekt, designér či návrhář šikovný, jak dokáže pracovat s moderními technologiemi, a hlavně – už v počátcích realizace interiéru (tedy při projektu, nejlépe již v počátcích projektu), si i laik, rozumějte investor, udělá dokonalý obrázek o tom, jak bude celá koncepce, potažmo dispoziční i výtvarný záměr působit a fungovat.

Foto: Nicholas Watt

Nové sídlo neuvidíte, ale poskytuje výhled na pobřeží

Australský architekt Luigi Rosselli přišel s návrhem projektu, který zasadil do historického kontextu vývoje místní architektury. Luxusní rezidence je průnikem moderního designu za hranici konvencí, a přitom respektující zásady udržitelnosti konstrukce.

Zdroj: LOXIA

Školka v Praze je navržená jako pasivní dům. Děti se budou starat o záhony se zeleninou i o zvířata

Praha 12 bude mít za dva roky novou hospodárnou školku. MŠ Mydlinky jsou unikátní nejen svým nakládáním s energiemi a technickým řešením, ale celým konceptem udržitelného hospodářství. Školka bude ve standardu pasivního domu. Na pozemku zůstanou zachovány vzrostlé stromy a děti tu budou mít vlastní ekokoutek kde budou pěstovat zeleninu a chovat zvířata.

REKLAMA