REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

MATRIX a.s.

Základní informace

název:MATRIX a.s.
adresa:Třebešov 1, 516 01 Rychnov nad Kněžnou
region:Rychnov nad Kněžnou
telefon:494 384 593, 494 384 594, 777 712 708
e-mail:matrix@worldmail.cz
internet:www.matrix-as.cz
www-adresa:www.estav.cz/matrix-as
IČO: 25947672
DIČ: CZ25947672
založení/historie: od r. 1991
certifikát jakosti: ČSN EN ISO 9001, 14001

Kontakty

Ředitel:
Ing Libor Burian
Výrobní ředitel:
Vlastimil Chaloupka, tel.: 494 384 594, 777 712 710

Činnost firmy

Zpracování dřeva - vlastní pilařské a truhlářské provozy; výroba eurooken (smrk, borovice, modřín, maranti, dub), dřevěných malířských štaflí a opěrných žebříků

Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty

Výrobky

  • Dveře dřevěné vchodové
  • Kostka dřevěná dlažební
  • Okno dřevěné EURO
  • Palubka dřevěná smrk, borovice
  • Podlahovka dubová
  • Řezivo stavební a truhlářské
  • Štafle malířské Mž-3 až Mž-13

Nejnovější články

Zdroj: Fotolia.com - franck-boston

Xella je připravena na budovy s téměř nulovou spotřebou energie

Blížící se rok 2020 a s ním i pojem Budova s téměř nulovou spotřebou energie snad zasáhl každého, kdo se pohybuje v odvětví stavebnictví. Z právního hlediska jde o budovu, jejíž spotřeba primární energie je ve značném rozsahu pokryta z obnovitelných zdrojů. Tyto budovy jsou a budou při hodnocení porovnávány s tzv. Referenční budovou (výpočtově definována budova téhož druhu, tvaru, velikosti, orientace aj.).

Zdroj: AdobeStock - SeanPavonePhoto

Chytré město napadli hackeři

Baltimore prodělal v květnu těžký kyber-útok na počítače městské správy. Ukázala se tím velmi nízká schopnost měst rozpoznávat a odolávat podobnému nebezpečí. A je to i podstatné varování pro další města, která stále větší množství provozních funkcí přenechávají automatizovaným systémům řízení.

Plánujete vyměnit okna? Nedělejte si z bytu staveniště

Plánujete vyměnit okna? Nedělejte si z bytu staveniště

Pracovník firmy vyjme staré dvojsklo. Zkontroluje těsnění, případně jej zrenovuje a vloží do rámu nové speciální zasklení s vylepšenými technickými parametry. Následně okno seřídí a dotáhne kování. Společnost AGC vyvinula sklo s antikondenzačním povlakem Anti-Fog.

Zdroj: Fotolia.com

ROZHOVOR: Nájem a nájemní smlouva podrobně s odborníkem

Nájemní bydlení je v době drahých bytů a těžko dostupných hypoték jednou z možností jak bydlet. Nájem domu či bytu má i své výhody - těmi jsou především možnost se libovolně stěhovat, popřípadě i to, že servis a opravy bytu či domu má na starosti majitel. Aby bylo mezi vámi a majitelem jasno, je potřeba mít sepsanou nájemní smlouvu. Co má obsahovat a co obsahovat již nesmí? Může omezovat počet osob v bytě či domácí zvířata? Nezapomínejte také, že smlouva a zákony není všechno. Důležité jsou i dobré vztahy mezi majitelem a nájemníkem.

Chcete kameru na rodinném domě? Co na to GDPR

Chcete kameru na rodinném domě? Co na to GDPR

Instalace kamery, říkejme tomu raději kamerový systém, na rodinném domě je poměrně jednoduchá, protože dnešní technologie umožňují bezpečný přenos dat i bez složité instalace rozvodů systému. Navíc díky stále rostoucím společenským hrozbám, se řada lidí rozhoduje, jak co nejbezpečněji zajistit svůj majetek a ochránit i rodinné prostředí.

REKLAMA