REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

KUDA PACKAGING - sponkovačky JOSEF KIHLBERG

Základní informace

název:KUDA PACKAGING - sponkovačky JOSEF KIHLBERG
adresa:Oty Kovala 1108, 334 41 Dobřany
region:Plzeň-jih
telefon:603 239 953
e-mail:post@josef-kihlberg.eu
internet:www.josef-kihlberg.eu
www-adresa:www.estav.cz/josef-kihlberg
IČO: 70022577
DIČ: CZ7807144928
založení/historie: od r. 2000

Kontakty


Pavel Kuda, tel.: 603 239 953

Činnost firmy

Prodej a servis sešívaček kartonů a sponkovaček JOSEF KIHLBERG AB / MEZGER GmbH a originálních sponek do sponkovačky a spon pro uzavírače krabic, automatizace uzavírání a sešívání, prodej náhradních dílů na sponkovačky, prodej levných OEM spon a hřebíků pro DUO-FAST, PASLODE, PREBENA, BEA, SENCO, OMER, HAUBOLD a další

Obchodní činnost Údržba, opravy, servis, revize

Nejnovější články

Zdroj: Fotolia.com - kara

Pozor na netopýry a ptáky při zateplování. Hnízdiště ve sparách musíte nahradit budkou

Panelové domy procházejí vlnou velmi žádoucího snižování energetické náročnosti. Všechna tato opatření stavby výrazně zhodnocují, prodlužují jejich životnost a zlevňují provoz. Jejich vedlejším produktem jsou však často nevratné negativní zásahy do populací některých zvířat. Jak zateplit dům a zachovat životní prostor často ohroženým a zákonem chráněným živočichům?

Chcete tepelné čerpadlo? Dejte pozor na chyby při instalaci a provozu

Chcete tepelné čerpadlo? Dejte pozor na chyby při instalaci a provozu

Přestože jsou tepelná čerpadla pevnou součástí dnes používané tepelné techniky, při jejich volbě, návrhu a provozu se stále dělá řada chyb. Výrobci tepelných čerpadel svá zařízení zdokonalili tak, že jejich instalace je v některých případech opravdu velmi jednoduchá. A právě v té jednoduchosti se skrývají nebezpečí, že se nepříhlídne ke specifickým vlastnostem tepelných čerpadel a výsledek nesplní očekávání. V případě odborného postupu a respektování v článku uvedených skutečností se tomu lze vyhnout.

Foto: Yohei Sasakura

Rodinný dům s terasou, která není ani venku, ani uvnitř

Zajímavý příklad moderní rezidenční architektury, která je v daném případě specifická svým konstrukčním řešením. Nabízí prvek vzájemně se prostupujících stěn z různých materiálů v řešení polootevřených prostor. K tomu ovšem tradiční ložnice a nábytek v retro stylu, jehož rustikální nádech je formován tradičně upraveným světlým dřevem. To vše je základem rodinného domu v Sonobe, a činí z něj ve výsledku prosluněný palác prostoupený světlem a energií.

Jak vyřešit vlhkost a vznik plísní v bytě?

Jak vyřešit vlhkost a vznik plísní v bytě?

Velmi suchý vzduch vás může dráždit v krku, zatímco přílišná vlhkost se líbí především plísním. Standardně se má vlhkost v bytě pohybovat v rozmezí 40–55 %, v zimě 45–60 % při pokojové teplotě nejméně kolem 20–21 °C.

REKLAMA
REKLAMA