Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Jančíková Marika, technické poradenství

Základní informace

název:Jančíková Marika, technické poradenství
adresa:Mozartova 8, 796 01 Prostějov
region:Prostějov
telefon:582 348 904, 604 962 013, 582 962 022
e-mail:jancikova.marika@seznam.cz
www-adresa:www.estav.cz/jancikova-marika
IČO: 49149415
DIČ: CZ7560274458
založení/historie: od r. 2000
počet zaměstnanců: 1

Kontakty

Činnost firmy

Poradenská činnost ve stavebnictví - zák. 22/97 Sb. o technických požadavcích, směrnice EU; zák. 102/01 Sb. o obecné bezpečnosti; návody, značení, analýzy rizik, technické normy, zastupování při kontrole ČOI; poradenství - obaly, odpady, evidence; finanční poradenství

Konzultační a poradenská činnost
Ekonomické poradenství

Nejnovější články

Nadčasové a stylové dekory v koupelnách

Nadčasové a stylové dekory v koupelnách

Nadčasové a příjemné dřevo vládne interiérům už desítky let, daří se mu také v koupelnách, kam na dekorech obkladů a dlažeb proniká spíše ve světlejších tónech. V posledních letech ho do koupelen následují i industriální dekory betonu a cementu, které vás doslova okouzlí svou jednoduchou krásou.

Zdroj: TZ CAMP

Jak se plánuje výstavba nové čtvrti. Rohanský ostrov a jeho budoucnost

Rohanský ostrov: nový Karlín? Tak zní název výstavy v Centru architektury a městského plánování (CAMP), která ukazuje proměnu bývalého vltavského ostrova na novou pražskou čtvrť. Území Rohanského ostrova se nachází na pravém břehu Vltavy v sousedství Karlína, Libně a přes řeku Holešovic a v současné době je tento bývalý přístav a skladiště poněkud zapomenutou částí Prahy.

Inspirujte se dřevěným designem z Londýna

Inspirujte se dřevěným designem z Londýna

Inspirujte se prestižní přehlídkou světového designu London Design Festival (LDF), který se v letošním roce uskutečnil od 14. do 22. září po celém Londýně v rámci specializovaných výstav, přednášek a workshopů. V rámci našeho stavebního portálu se podíváme především na krásu dřeva v kolekci nazvané Leaving a Legacy.

Vnitřní kanalizace: připojovací potrubí

Vnitřní kanalizace: připojovací potrubí

Pro připojení každého umyvadla či WC a dalších zařizovacích předmětů je nutné připojovací potrubí. To začíná u zápachové uzávěrky a končí napojením na odpadní potrubí. Může být v provedení větrané nebo nevětrané, častější je nevětrané. Hlavním úkolem připojovacího potrubí je zajištění dostatečného odtoku odpadních vod ze zařizovacích předmětů bez odsávání zápachových uzávěrek a zpětného zatékání.

REKLAMA