REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

HORMEN s.r.o.

Základní informace

název:HORMEN s.r.o.
adresa:Libušská 8/191, 142 00 Praha 4
region:Praha
telefon:244 470 408
e-mail:hormen@hormen.cz
internet:www.hormen.cz
www-adresa:www.estav.cz/hormen
IČO: 27230767
DIČ: CZ27230767
založení/historie: od r. 2005

Kontakty


Marek Fišer, tel.: 736 600 448

Činnost firmy

Výhradní dovozce designových hliníkových svítidel s vysokým krytím IP pro exteriéry i interiéry; nástěnná svítidla pro přisazenou i vestavnou montáž, sloupky, parkové osvětlení, uliční osvětlení, zemní svítidla; výpočty osvětlení zdarma

Zastoupení zahraničních firem

Nejnovější články

Zdroj: Fotolia.com

České stavebnictví očima developerů: Nízká efektivita úřadů a chybějící zaměstnanci

Dle analýzy českého stavebnictví rostla tato oblast v uplynulém roce o více než 8 procent. Letos odhady hovoří o růstu přesahujícím 3 procenta. Dle developerů ale za těmito čísly stojí především výstavba infrastruktury, počty nových bytů naopak klesají. Důvodem jsou podle nich především průtahy v procesu udělování stavebního povolení i jejich nízký počet. Propad v počtech udělených povolení ostatně potvrzuje i analýza. Firmy si navíc stěžují na nedostatek kvalifikovaných pracovníků.

Vyplatí se zateplení? Stojí to za to?

Vyplatí se zateplení? Stojí to za to?

Určitě jste si někdy položili otázku, kolik že to ušetřím za vytápění, když zateplím dům a kdy se mi náklady na zateplení vrátí. A lze ušetřit i náklady v létě na chlazení?

Jak vybrat paletové regály?

Jak vybrat paletové regály?

Převáží se vaše zboží na paletách? Pak se ve svém skladu neobejdete bez paletových regálů. Jak si vybrat správné regály, podle čeho vybírat a na co si dát pozor, se dočtete v našem článku.

Bull of the year 2018

Bull of the year 2018

Slavnostní vyhlášení 15. ročníku cen Bull of the year společnosti PREFA Aluminiumprodukte s.r.o. se uskutečnilo v hotelu Vista v turistickém resortu Dolní Morava. Do tradiční soutěže, která je určena klempířským firmám, a které do ní mohou přihlásit své realizace s krytinou PREFA, se přihlásilo 68 firem s celkem 112 objekty.

REKLAMA