REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

HERMÉS, spol. s r.o.

Základní informace

název:HERMÉS, spol. s r.o.
adresa:Komenského 188, 378 10 České Velenice
region:Jindřichův Hradec
telefon:387 794 636, 602 441 797
www-adresa:www.estav.cz/hermes1
IČO: 48204935
založení/historie: od r. 1993
počet zaměstnanců: 9
roční obrat: 50,0 mil. Kč

Kontakty

Ředitel:
Ing. Pavel Beníšek, tel.: 387 794 636, 602 441 797
Obchodní zástupce:
Zdeněk Ranftl, tel.: 387 794 636
Jan Jabůrek, tel.: 387 794 636, 603 220 019

Činnost firmy

Obchodní činnost se zaměřením na materiály suché výstavby, na sádrokartony RIGIPS, všechny druhy izolací a ostatních stavebních materiálů; prodejce firem RIGIPS, Union Lesní Brána (výrobce izolace ROTAFLEX) a G+H ISOVER

Obchodní činnost

Nejnovější články

Zdroj: Norihito Yamauchi

Rodinný dům, který boří zažité představy o bydlení

Pojmenovat projekt rodinného domu Osm střech, tři šatny skoro vypadá, jako by jeho tvůrci byli na štíru s fantazií. Jenže tenhle mimořádný projekt názorně dokládá, že invence architektům rozhodně nechyběla. Zažitá pravidla japonské rezidenční architektury staví na hlavu, a výsledkem je velmi svěží, moderní bydlení, ze kterého pohodová atmosféra přímo září.

Zdroj: Fotolia.com - carballo

Nemovitosti, hypotéky a mileniálové: Rovnice o třech neznámých

Mileniálové, tedy „poslední lidé narození v minulém století“ hýbou světem a mění zažité trendy. Nezažili války ani nedostatek, vyrůstali v době mohutného rozmachu technologií, což do značné míry formuje pohled na okolní svět. Jsou svérázní, individualističtí, svobodní. Jisté je, že jejich neotřelý životní styl se odráží i na mezinárodním trhu s nemovitostmi. A dostává ho do úzkých.

Uvažujete o výměně oken?

Uvažujete o výměně oken?

V první polovině devadesátých let proběhla téměř plošná výměna nevyhovujících oken za plastová. Přestože tato okna v řadě případů stále fungují, byla konstruována tak, aby vydržela bez problému zhruba 30 let.

Festival Open House Praha zítra otevře budovy veřejnosti

Festival Open House Praha zítra otevře budovy veřejnosti

Bohatý program pro odborníky i širokou veřejnost slibuje 5. ročník festivalu Open House Praha 2019. Zahájen bude o víkendu 18. a 19. května a zájemci mohou navštívit celkem 80 běžně nepřístupných budov a prostorů. Tím ale program zdaleka nekončí. Organizátoři připravili celou řadu tematických akcí a debat, které se věnují nejenom památkám, ale také moderním budovám na území deseti městských částí.

Zdroj: korado.cz

Kdy, proč a jak vyměnit radiátor. Jednoduše ve 4 krocích

Kdy je vhodné radiátor vyměnit? Pokud radiátory používáte desítky let a nyní zjistíte, že je na nich rez nebo nacházíte provlhlé místa na zemi, nastal čas na jejich výměnu. Pokud se závada projeví při jednom radiátoru, je pravděpodobné, že končí životnost všech.

REKLAMA