REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

HAPUR, spol. s r.o.

Základní informace

název:HAPUR, spol. s r.o.
adresa:Elišky Krásnohorské 449/20, 702 00 Ostrava - Přívoz
region:Ostrava-město
internet:www.hapur.cz
IČO: 49611259
DIČ: CZ49611259
založení/historie: od r. 1990
počet zaměstnanců: 14
certifikát jakosti: ČSN EN ISO 9001

Činnost firmy

Dodávky, montáž a servis - automatické dveře, průmyslová a garážová vrata, rychlonavíjecí vrata, těsnicí límce, vyrovnávací můstky, vratové clony, závory, brány, rolovací vrata a mříže

Obchodní činnost Montážní činnost Údržba, opravy, servis, revize

Výrobky

  • Dveře automatické otevíravé ADO
  • Dveře automatické radiální ADRP, ADRK, ADRO
  • Dveře automatické skládací ADS
  • Dveře automatické zasouvací ADD, ADJ, ADV, ADT
  • Límec těsnicí TS
  • Mříž navíjecí RM, RV
  • Můstek hydraulický vyrovnávací se sklopnou lištou VM-HSL 20-20, VM-HSL 20-25, VM-HSL 20-30, VM-HSL 20-35, VM-HSL 22-25, ...
  • Vrata garážová sekční HAPUR
  • Vrata průmyslová sekční PVSL 1-6, GVSL 1, 2
  • Vrata rychlonavíjecí HAPUR

Nejnovější články

Zdroj: Wienerberger

Využijte možnosti bezplatné konzultace se stavební firmou

V současné době, kdy stavební firmy nestíhají stavět, posouvají termíny a nedodržují dohodnuté kalkulace, mají stavebníci jen málo jistot. Ovšem právě jednou z mála jistot je pro ně program Wienerberger e4 dům a v jeho rámci možnost bezplatné konzultace se stavební firmou. Garance za stavební firmy přitom dává přímo dodavatel cihel Porotherm. Zajímavá je též možnost si spočítat rámcovou cenu budoucího domu v internetovém konfigurátoru.

Elektrické podlahové vytápění v praxi.

Elektrické podlahové vytápění v praxi. Co obnáší instalace? Jakým chybám se vyvarovat?

Výhody elektrického podlahového vytápění většina současných stavebníků a projektantů dobře zná. Ne všichni však vědí, jaký konkrétní typ tohoto topného systému zvolit. Přinášíme proto reportáž z objektu, ve kterém mimo jiné proběhla instalace podlahového elektrického topení. Pokud jste stále na vážkách, jaké vytápění zvolit pro vaše bydlení, praktické informace v tomto článku vám mohou usnadnit rozhodování.

Zdroj: AdobeStock - Gorodenkoff

Virtuální i rozšířená realita v praxi na stavbách. Podívejte se na budoucnost stavebnictví

Virtuální realita nebo rozšířená realita. Dodnes možná vnímané jako hračka pro nadšence, pro hraní moderních počítačových her a podobně. Své využití má i zcela praktické například v automobilovém průmyslu, edukativních projektech ale i přímo na stavbě. Na stavbách se již reálně používá a má mnoho výhod při řízení projektu nebo zanášení změn, komunikací s profesemi atp. Pojďme se podívat na budoucnost stavitelství, která se mnohde již stává realitou. Nejen virtuálně.

Heluz soutěž studenti 2021 Zdroj: ejirihlousek xproduction

Studentská soutěž pokračuje 2. ročníkem s titulem HELUZ LEVEL UP!

Krásně vypadající domy se zelenou střechou, zasazeny do krajiny, s líbivým interiérem a podtrženy kvalitním technickým zpracováním. Takové projekty hodnotila porota v úvodním ročníku soutěže PROJEKTUJEME ENERGETICKY ÚSPORNÝ RODINNÝ DŮM Z CIHELNÉHO SYSTÉMU HELUZ 2021, která je určena studentům 3. ročníků SPŠ oboru pozemní stavby. Vyhlášení vítězů a udělení cen autorům vítězných projektů společností HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. proběhlo poslední zářijový den v areálu vily Stiassni, jedné ze skvostných brněnských „vládních“ vil, inspirativním místě pro potenciální budoucí projektanty či architekty.

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA